Upozornění: V případě, že se jedná o chemickou chemii, je třeba se zaměřit na to, aby byla zajištěna její bezpečnost. Nepoužívejte SIM kartu.

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Ve stejnou dobu, kdy jsem psal tento příspěvek, jsem dostal nějaké lowkey informace o snadném 0/denním exp pro SIM.
Stačí poslat 1 SMS s pasivním kódem užitečného zatížení a odesílatel získá přístup k poslechu všech věcí, které se dějí kolem vašeho telefonu.
Nebudete dostávat žádná oznámení, ani sms, je to skryté.
Po odeslání sms *hacker* přijme hovor a může slyšet nepřetržitý zvukový provoz z dynamiky vašeho telefonu. (po dobu asi 1 hodiny)
Otestoval jsem to na vlastní kůži a byl jsem v šoku.
Rady:
1. Nemluvte s nikým o práci, když je jakýkoli telefon ve stejné místnosti jako vy!
2. Neříkejte žádná záludnější slova, která by se mohla chytit s nelegálními věcmi.
3. Aktualizujte své telefony ihned po příchodu nové aktualizace.

(Testováno na ukrajinské gsm síti, z mých 2 telefonů)
Ale dokonce to funguje v jakékoliv zemi, ale v na hranicích.
 

TryHard4Ever

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 3, 2024
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
Mohli byste nám poskytnout návod na jeho vytvoření ?
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Jediné, o čem jsem slyšel, jsou takzvané " tiché sms", které tam jsou pro lokalizaci telefonu prostřednictvím rádiového systému, žádné GPS nebo tak něco.

V závislosti na vaší zemi je policie schopna vyšetřovat pouze na (nejsem si jistý) 2 měsíce.
Pokud nemáte moc co skrývat, vyčistěte Apparent a multimediální zařízení a měli byste být v pořádku, pokud budete mít nohy v klidu po dobu několika týdnů, abyste bseeve situaci.

Nehledě na to, že touto metodou není možné sledovat telefon přímo 100% na místě.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
58
Reaction score
13
Points
8

imo. to opravdu není rozdíl. moje rada jako ne profesionála, ale stejně tak ne n00b bude:

- root telefonu, který vám umožní přístup do nastavení SU, a pak můžete měnit spoustu dalších nastavení a informací, které je docela snadné získat pro každého, kdo má trochu IT dovedností.

- Zkontroluj všechna nastavení připojení! ( ujistěte se, že nemáte žádné otevřené porty, vypněte GPS a upozornění na kanály (jako jsou katastrofy nebo nouzové zprávy).

- zkontrolujte a odinstalujte všechny nepotřebné aplikace a vypněte všechna oprávnění a automatická hlášení u těch, které používáte.

- nejsem si tím jistý, ale použití falešné eSIM zní lépe než použití normální SIM karty.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
58
Reaction score
13
Points
8
PS. zdá se, že LoRa Meshtastic může být v budoucnu dobrou alternativou komunikace, nebo staré dobré nosné pidimužíky ;)
 

CrazyMarliey23

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 6, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Je meshtastic něco jako walkie talkie, esim je také dobrá alternativa
 
View previous replies…

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
58
Reaction score
13
Points
8
Jo, je to něco jako kříženec vysílačky nebo amatérské vysílačky a mobilního telefonu. decentralizovaný komunikační systém mimo síť. :)
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
58
Reaction score
13
Points
8
A základní sestava je imo poměrně levná. :>

.^_^.
 
Top