Question O krystalické metamfetaminové reakci

DanteFox

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den všem,

Snažím se vyrobit pervitin metodou Shake'n Bake. Zkoušel jsem to několikrát. Ale vždycky se vyskytne problém s reakcí. K reakci nikdy nedošlo. Nevím proč?

Moje metoda je asi taková. Přidání dusičnanu amonného (jeden šálek) a tablet pseudoefedrinu (3 až 4 krabičky), poté zalití benzenem nebo etanolem.

Bohužel v mém městě nemám žádnou z těchto věcí; palivo Coleman nebo startovací kapalinu.

Poté přidám jeden lithiový proužek. A louh (1/4 šálku). Ale jde o to, že vím, že reakce začne okamžitě. Ale v mém případě tomu tak není. Nic se neděje, takže potřebuji vědět, kde je problém! Od prvního okamžiku, kdy jsem reakci provedl. Fungovalo to!! Tehdy jsem používal Keroson.

Prášek jsem vykouřil tak, že jsem nádobu jen vložil do mrazáku, aniž bych použil plyn HCL. Po přefiltrování pouze kapalina.

Takže na závěr, Moje otázka je, jak se reakce stane znovu pomocí pouze mé omezené chudé nástroje lol.
 

Multivitamin

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 12, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
No, potřebujete uhlovodíkové rozpouštědlo, jako je Coleman/toluen/xylen/kerosen. když je meth založen NaOH v láhvi, chce přejít do uhlovodíkového rozpouštědla, nechce přejít do ethanolu. nikdy jsem nepoužíval benzen, takže o něm nevím, ale mějte na paměti, že i malé množství vody v reakční láhvi může zastavit probíhající reakci.Vždy se ujistěte, že zvolené rozpouštědlo je pokud možno suché. jak plynný amoniak, tak NaOH v láhvi jsou zásadité, když se v láhvi zvýší tlak, dojde k bazifikaci efedrinu hcl na efedrinovou volnou bázi, takže reakce může proběhnout. držel bych se petroleje. zkoušel jste zippo lighter fluid, je to asi nejdostupnější rozpouštědlo ve většině zemí.

Mějte na paměti, že použití železářství jako zdroje rozpouštědel a kyselin může vést k nekvalitním výsledkům produktu. metoda Shake and bake má potenciál vytvořit kontaminovaný produkt. pokud máte dobrý zdroj efedrinu, zkuste místo toho klasickou březovou reakci kondenzací bezvodého amoniaku. bude to mnohem čistší produkt, než by kdy mohl být s/b.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Metoda, kterou zmiňujete, je příšerná a pravděpodobně nebude fungovat. Máte odkaz na skutečnou metodu? Pokud ty pilulky neextrahujete, všechen škrob, který je v nich, to celé zaneřádí. Četl jsem 100 variant metod a žádná z nich nebyla takhle tajná. Jdu si poznamenat, jak otrávit své přátele nezreagovaným Sudafedem a lithiem 😅. Viděl jsem, že tohle vlákno je staré, ale už jsem na něj odpověděl, a tak jsem se ho musel držet. Moje 😞
 
Top