Looking for a vendor A začít... Ale stále potřebujete pomoc

Sitr1x

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Koupil jsem si tedy kompletní destilační soupravu a mám nyní veškeré hlavní vybavení potřebné k zahájení experimentů, ale stále nevím, kde začít. Mám zkusit P2NP---->P2P------>Meth?

Nebo bych měl nejdřív zkusit syntetizovat něco jako mefedron?

Mohl by mi někdo poskytnout nějaký pevný prekurzor, který bych mohl vyrobit a který by mě navedl správným směrem, nebo má někdo dobrou metodu na výrobu nitroetanu.

Mám jistotu, že se budu řídit dobře napsanými pokyny a videonávody, pokud někdo může bratru pomoci!???? Zoufale potřebuji prohloubit své zkušenosti s chemií.
 

Sitr1x

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Kdokoli?

Opravdu se chci naučit dělat něco užitečného, co není příliš složité nebo něco, z čeho bych mohl mít nějakou formu zisku.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Dobrý den. Omlouvám se za dlouhou odpověď. Doporučuji vám začít s 4-MMC, protože je to poměrně snadná syntéza a má dobrý výtěžek, levná výroba. Jaké máte prekurzory? Můžete si otevřít Seznam a vyhledat, co potřebujete.
 

Sitr1x

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Děkuji za odpověď G.
Určitě mám zájem o výrobu 4-mmc, ale chci si 4-methylpropiofenon vyrobit sám, místo abych ho kupoval na internetu.

Mám také dotaz k tomuto prekurzoru, je 2-jodo-4-methylpropiofenon v podstatě stejný jako 2-bromo-4-methylpropiofenon a lze pro získání 4-mmc použít oba?

Brzy se budu řídit videonávodem pro 2-jodo-methylpropiofenon a dám vám vědět, jak jsem dopadl.

Díky, kámo.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Ano, jen jiný halogen, reakce stejná (mechanismus). Teoreticky by měl být pro tuto reakci lepší jód.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Levnější je koupit než vyrobit. Pokud to děláte levněji než prodáváte, potřebujete speciální průmyslové vybavení.
Ano, ale jodoketon je při skladování nestabilnější, ze stejného množství jodoketonu se získá menší výtěžek než z bromoketonu (molární výpočet). A cena je vyšší.
Tam je vše jednoduché, hlavní je na konci reakce dobře oddělit měďný prášek.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Pokud se nacházíte v USA, mám trh s CAS#96-48-0 o objemu přibližně 2200 litrů měsíčně a čekací listinu o objemu 5 tisíc litrů v tomto okamžiku . Pokud byste to pro nás v USA dokázal vyrobit, byl byste velmi rychle bohatý člověk.
 

MrPiolska

SCAM
New Member
Joined
Sep 10, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
4mmc se velmi snadno vyrábí není potřeba žádné speciální vybavení 2-iodo-4-methylpropiofenon Můžete ho vyrobit v mikrovlnné troubě a 4mmc v lahvích od vína, což je skutečný zlom špatný
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Myslím, že mluvíme o dvou různých věcech. Já mluvím o GBL.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Nevíte náhodou, jak se to dělá, jakou kvalitu to produkuje, jste v USA nějakým způsobem. V současné době mohu sehnat cokoli kromě tohoto.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Poslal jsem vám syntézu, pokud se provede správně, vznikne hladký produkt s nulovým chemickým zápachem. Jen slaný.
 
Top