Question Několik otázek týkajících se kokainu a jeho krácení

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2022
Messages
13
Reaction score
11
Points
3
Ahoj lidi,
toto je můj první příspěvek a doufám, že jsem nepřehlédl, že tyto otázky již byly zodpovězeny někde jinde. Předem děkuji za jakoukoli pomoc a za tuto nástěnku obecně, je opravdu radost procházet všechen ten kvalitní obsah zde na nástěnce!

Nyní k mému dotazu/problému. Naštěstí jak já, tak moji přátelé jsme měli možnost vidět a užívat kokain v Kolumbii, opravdu dobrý kokain ze spolehlivého zdroje. Já jsem spíše příležitostný uživatel kokainu a na evropské poměry dělám jen velmi dobrý kokain. Než jsem navštívil Kolumbii, takzvaná "rybí šupina" byla moje oblíbená, vypadala šťavnatě a každý test, který jsem udělal (rychlé testy a také energetická kontrola), mi řekl, že je velmi čistá (poslal jsem energetické kontrolní vzorky, které obsahovaly 85-95% kokainu bez nalezených řezů - alespoň žádné aktivní nebo známé řezy). Byl jsem velmi spokojen, také moji klienti a všichni ostatní o kvalitě.

V Kolumbii jsme však tento kokain s rybími šupinami také viděli, ale co mě opravdu zaujalo, byl matnější kokain, který se rybím šupinám tolik nepodobal. Jeho opojení bylo mnohem čistší. Máme kolumbijského kamaráda, který se obchodem moc nezabývá, ale také říká, že existuje rozdíl, který se týká hlavně evropského kokainu (nebo obecně každého vyváženého kokainu). Opravdu jsem tomu nechtěl věřit, i když jsem věděl, že na tom něco je.

Před pár dny jsem hledal informace ohledně toho a našel jsem prodejce ve Velké Británii, který prodává přesně to, co se zdá být střihem. Říká tomu "imitace", měli by dělat kokain jako rybí šupiny, které chce mít každý a má i stejné účinky + to může zvýšit high. Taky to propagují jako nezjistitelné energetickou kontrolou a taky po promytí by tam mělo zůstat ještě 80-90% celého produktu, pokud je řezaný 1:1. Nabízejí také něco, co se nazývá supermix. A mnoho dalších střihů pro manipulaci s kokainovou optikou na styl, který je v Evropě více oblíbený.

Dali jsme baserům pár našich neřezaných věcí, byli v šoku a řekli nám, že už dlouho neměli tak čistý high. Takže moje otázky zní:

Má někdo tušení, co přesně používají k řezání?
Jak dosahují vzhledu rybích šupin?
Jak je možné, že kokainová pračka z toho nevymývá ty střihy?
Proč to energetická kontrola nedokáže odhalit?

Nebo jsem jenom idiot? Doufám, že ne, ale třeba mi to řeknete vy, haha.

S pozdravem, čaroděj
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Ahoj
Tuším, jakou látku používají, ale nechci sem psát, abych tuto metodu propagoval. Neexistuje žádná anorganická látka, která by měla stimulační účinky a kterou by nebylo možné detekovat moderními analytickými přístroji, jako je GC-MS. Pravděpodobně tento prodejce lže.
lisováním práškového hydrochloridu kokainu
látky se stejnými chemickými vlastnostmi.
Co je to energetická kontrola?
 

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2022
Messages
13
Reaction score
11
Points
3
Děkuji za všechny vaše příspěvky, opravdu si toho vážím!

Mám také nápad, který bych vám DM. Rád bych slyšel váš názor!


Také jsem o tom přemýšlel.


Stačí jen vyvíjet tlak? Viděla jsem špatně vylisovaný kokain, který byl pevný, ale neměl tu strukturu břidlice/rybích šupin.


Je to jedna z nejoblíbenějších služeb v Evropě, jak si zkontrolovat drogy. Více informací najdete zde -> https://energycontrol-international.org/
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Znám je =) Tato laboratoř je zveřejněna v seznamu doporučených laboratoří (sekce Analitycal Chem).
Ano, v případě, že je tato koka dostatečně čistá nebo rekrystalizovaná ve výrobě.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Viděl jsem hodně čistého 95%+ kokainu bez vzhledu rybích šupin, myslím, že záleží na procesu tvorby. Když krystalizuje sůl kokainu, větší doba chlazení dává tento vzhled, myslím. Je to jen můj návrh.
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Doba chlazení by měla být po stisknutí? Ve formě s rozpouštědlem před procesem sušení?
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Dobrý den, co máte na mysli? Omlouvám se, ale úplně nerozumím tomu, na co se chcete zeptat.
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Mám na mysli rekrystalizaci, aby měla vzhled rybího šupináče. Pokud se chystám reprimovat, mělo by to být po dobu chlazení?
 

Waterman9723

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ahoj, můžeš mi napsat do DM, jak udržuješ vzhled rybího šupináče při řezání?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Politika BB Forum je v rozporu s jakýmikoliv střihy. Odborníci takové rady neposkytují. Prodávají čistý produkt.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
To je zajímavá představa a konkurenční teorie, kterou jsem považoval za pravdivou, ale přednost vaší teorie spočívá ve zdravé fyzice. Podobně jako když člověk žíhá ocel, nechat ji pomalu chladnout by poskytlo čas, aby se molekuly normalizovaly a vyloučily vady, jako jsou chybějící molekuly ve struktuře mřížky. Rovnoměrnější krystalová struktura by samozřejmě měla lesklejší vzhled. Něco, co mě už nějakou dobu zajímá. Poté, co jsem si přečetl o reakci zprostředkované mikrovlnami a dipolárních oscilacích a vyrovnání způsobeném mikrovlnným zářením... kdybych kokain jen na vteřinu nukleárně rozbombardoval, čímž by se vyrovnala dipolární orientace všech molekul, nevypadal by pak neuvěřitelně krystalicky a leskle?
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Mám rád dobré konspirační teorie.
6ZkrKADzS0
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Pochopil jsem váš nápad, ale jsem si téměř jistý, že to nebude fungovat tak, jak chcete.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Vpravo. Protože mikrovlny kmitají rychlostí 900 -2500krát za sekundu a snaha přimět molekuly, aby se zastavily, není vůbec myslitelná, ale co elektromagnetické pole, které by nekmitalo? Kdybych si myslel, že je to proveditelné, už bych to zkusil. Mikrovlny dokážou provádět působivé reakce ac5x tak rychle, ale problém je, že musíte mít speciální mikrovlnku. Většina mikrovlnek, když je nastavíš na 60,% výkonu, tak místo toho, aby mikrovlnka o výkonu 1200 W vydávala 720 W, tak ji prostě cykluje, 100 % výkonu na 6 sekund a pak na 4 sekundy vypne To vůbec nefunguje dobře, možná bys mohl dát na magnetron reostat nebo proměnný odpor/potenciometr, ale pokud to všechno budeš dělat, tak bys mohl
stejně dobře použít osciloskop a op a tak můžete snížit
Frekvenci na 900hz a eliminovat reostat. Asi počkám, až budu znát trochu konvenční chemie, abych to mohl udělat.
Věc, kterou jsem nezmínil, je konkurenční teorie o lesku kokainu. Ta spočívá v tom, že vodík, ač plyn, je kov. V periodické tabulce je u alkalických kovů. Také nedávno vědci vytvořili elementární kovový vodík jeho stlačením v diamantovém svěráku a teoretizují, že plynní obři mají uprostřed kapalný a pevný kovový vodík. Kov je lesklý, ale pokud změníte H+ IONTY ( PH, ALE NE VODU), pak C-hcl zůstane disociovaný jako kokain 1+, H+, OH- a Cl-, čímž není halogenidem kovu a nemá vlastnosti kovu za atmosférických podmínek 🧑‍🔬💩
 

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2022
Messages
13
Reaction score
11
Points
3

Děkujeme. Zní to logicky i pro někoho, jako jsem já, kdo se chemii moc nevěnuje.
 
Top