Question 4CMC Syntéza

Robertos

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 16, 2023
Messages
26
Reaction score
10
Points
3
Deals
5
Ahoj všichni !!!
Doufám že správná sekce na dotaz , hledal jsem na fóru úplnou syntézu 4CMC , onlu co jsem našel info je "děláte to stejně jako 4mmc jen swith s jedním produktem " , mám nějaký dotaz abut this any one can help me with this ?
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Mám k tomu také několik otázek, jaká je touha po sloučeninách jako 3cmc a 4cmc? Všechny 4mmc, které jsem v poslední době viděl, byly prodávány jako tyto a já nechápu proč. Chci jen pochopit, proč výrobci a distributoři přešli na prodej pouze těchto a zjevné sucho skutečných 4mmc.
 

Goku

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
8
Protože v nederlandu bylo legální ve španělsku totéž.
 
View previous replies…

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Ano, bylo to tak. Viděl jsem více 4mmc, zatímco 3mmc bylo legální. Nyní není legální žádná z látek, ale ty nejsračkovitější jsou mnohem rozšířenější.
 

Goku

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
8
Protože kdyby byl legální, vyráběli by hodně kg/t, teď je nelegální a stále vyrábějí, protože znají všechny kroky syntézy ve velkém měřítku, všichni tine mají stejné zákazníky a obchody jdou stále jednoduše
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
haha, to jsou výrobci a/nebo prodejci v NL/EU tak nedbalí, že i kdyby měli velké zásoby, třeba 4000 kg, tak je to tak malá kapka v moři za to, kolik stojí výroba nebo dokonce velkoobchodní nákup, že se toho musí zbavit - prodávají se jako 4 mmc za stejnou cenu? To je naprosto šmejdská obchodní praxe a důvod, proč jsou velkoobchody při nákupu z tohoto regionu vždy hazardem. Skvělé ceny, ale (obvykle) je jim úplně u prdele, co prodávají, a nejsou to seriózní zdroje, které by na tomto trhu vůbec měly být. Nakonec se lidé budou honit za ziskem a sračky se budou dál valit z kopce.

Mluvím z online obchodů od SR1 - viděl jsem stejné schéma na oplachování a opakování s velkými operacemi, pracujícími pod mnoha jmény, které utečou s kořistí, když je mince vysoká, situace je trochu horká, nebo to byl jen dobrý běh. Určitě je najdete, jak se po několika měsících znovu objeví, aby to udělali znovu. To je samozřejmě větší problém, který mám spojený s vaší odpovědí na to, proč musí šlapat tento odpad "protože vydělali hodně"

Prodávat výrobek jako něco, co není, vědomě, a protože si chcete ponechat své zisky, abyste vyložili skládku směsi, kterou jste se rozhodli vyrábět/nakupovat ve velkém, abyste obešli legálnost, je na vás, abyste to vzali jako obchodní ztrátu. Myšlenkový proces v tomto případě je směšný a zároveň ostudný. Prodávejte to za to, co to je, naplňte poptávku po tom, co lidé skutečně chtějí se skutečnými 4MMC, a komu se tyto románové nevlastní děti líbí, může je skoupit, jak se mu zlíbí.

No a dost bylo fňukání pro tohle vlákno, určitě přijde nějaký spasitel, nejčistší z krystalů mefedronu, který posvítí na bezútěšný trh s katinonem plný odpadků, a všichni se budeme radovat, tančit nazí v ulicích a samozřejmě zahájíme obří mefedronové orgie.
 
Top