Question #3 vs #4 H otázky a návrh

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Tzv,
Vyrostl jsem na č. 4 H nebo ECD, dokud ho nepřevzal fent . Jakmile jsem se probudil na trzích, uvědomil jsem si různé typy h. Vždy jsem předpokládal, že h, na které jsem byl zvyklý, pochází z Afghánistánu, což jsem později zjistil, že je nesprávné. Můj dotaz zjednodušeně řečeno zní, že jsem si všiml, jak levné je #3 H určení většinou Evropa. Byl jsem ohromen nízkou cenou. Moje otázka zní, zda je možné nějak převzít #3 & syntézu dále a vytvořit #4? Osobně bych se o to asi nepokoušel, protože moje věda a matematika není na úrovni. Přesto by mě zajímalo, jestli by to šlo, kdyby někdo měl znalosti a inteligenci. Rozdíl v ceně je téměř 120 USD. Předpokládám, že kdyby to šlo, tak by to šlo. Ale přesto j se musím zeptat kvůli zvědavosti.....je to proveditelné?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Abychom mohli odpovědět na vaši otázku, prozraďte použité názvy (#4 H, ECD, #3).
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
#3 heroin, #4 heroin, ecd=east coast dope (od Chicaga po NY).
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
#Číslo 3 byla volná báze a číslo 4 byla verze se solí, že? Hádám, že důvod, proč by se volná báze mohla prodávat za nižší cenu, je ten, že je těžké koupit tolik HCl bez podezření? je to čistě jen spekulace tho, logicky by volná báze měla být dražší, pokud účinnost = cena, protože nic by neubíralo na účinnosti ve volné verzi. Na druhou stranu jsem si jistý, že slušná část uživatelů H ráda šňupe H, což u freebase verze prostě není možné.
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
Myslím, že má na mysli transformaci hnědého h z afghánistánu na bílé h z asie.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Není "China White" jen pouliční název pro heroin s příměsí fentu?
 
View previous replies…

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
V "té/mé" době,s.. china white byl bílý heroin z asie. omlouvám se za zmatek.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Aha, dobře, díky za vysvětlení :D
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Nyní ano. Ale svého času byl China White špičkový heroin z Číny.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Spanarana to je přesně to, co mě zajímá. Přijetí velkého množství hnědého Afghánistánu n transformace na vysoce kvalitní bílý.....jestli je to proveditelné, nebo pokud ne, proč?
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Další malý zábavný fakt.....Na jednom místě si spotřebitelé mohli vybrat fr množství fentalogů, fent apod. Pak údajně federální úřady pohrozily moderátorům trhu o povolení prodeje zbraní, čehokoli, co souvisí.s obchodováním s lidmi, a fent, které považují za domácí terorismus. Takže China White nebo syntetické h se staly obecnými termíny pro fent nebo směs fent/h. Bohužel teď ppl.neví, co kupují. Dříve jste si mohli vyhledat typy n obecné dávkování v porovnání s ostatními. Teď je to záhada. Díky tomu je to mnohem méně bezpečné. Prodejci to podle mého názoru kompenzovali tím, že vydali slabší výrobek a některé druhy se staly zastaralými. Silně pochybuji, že byste karf našli na nějakém trhu. A pokud ano, tak by byl z 99 % pořezaný. Vláda se snažila, ale nepochopila, že zavedením určitých omezení ji vlastně učinila pro spotřebitele méně bezpečnou. S tím, že jsem rád, že nikdo neprodává zbraně, ppl, exotická zvířata. Vždycky se směju, že sum bláznivá manželka ještě snaží najmout nájemného vraha online. Vzpomínám si, že v jednu chvíli byl obrovský trh s podvodnými zbraněmi. Bylo to úplně falešné. Nikdo nic nedostal. Ale ppl pořád posílal mince přes půl roku. Čekání u jejich poštovní schránky lol!
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Také nevíte, jestli je H v evropě kvalitní, nebo je to taky všechno říznuté fentem a podobnými sračkami?
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Nepůsobím v Evropě, ale bylo mi řečeno, že Fent zatím nepřevzal.
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
Ne je to jako ve státech. většinou hnědá v Evropě.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
#Číslo 3 není v USA kromě několika online kupujících. Také původ je podle mě jiný. V USA jsem slyšel, že většina pochází z Kolumbie, zatímco všude jinde z Afghánistánu. Slyšel jsem, že do #3 se musí přidat i citrusy. Ve velkých amerických městech většinou nemají ani černý dehet, ať už z jakéhokoli důvodu......
 
Top