Question 🙏Prosím, pomozte mi dostat se do výroby a syntézy💊

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
47
Points
18
Ahoj, jsem na tomto fóru nová a jsem opravdu ráda, že jsem konečně našla lidi, kteří mají znalosti, které jsem hledala!

Takže už jsem téměř dokončil lis na lisování pilulek, vyrobil dmt úspěšně extrahované koncentráty plevelů, míchané chudé atd. a mým cílem je pochopit a dostat se do výroby/syntézy různých látek.

Myslím, že pro začátek po výrobě dmt by bylo nejlepším potenciálním krokem začít vyrábět 4mmc, protože "snadná syntéza", kterou jsem zde našel, je podle mě nejlepší způsob, jak se dostat do výroby látky s velkou poptávkou a jen několika prodejci.

Takže moje otázka zní, jestli je něco, co bych měl nejdřív vyrábět, než se pustím do 4mmc. A jsou i jiné látky, které mohu vyrábět více pak méně "snadno".

Je tu někdo ochotný mě navést správným směrem,co se týče vybavení, které budu potřebovat (magnetické míchadlo atd.).

A kde seženu látky, které se dají snadno poslat do Rakouska?

Jaké vybavení bych si měl pořídit,zejména pro další extrakci/syntézu, jakož.

Bylo by skvělé, kdyby byl někdo ochotný zájemce nováček s trochou zkušeností získat znalosti a dovednosti!

Zdravím 🙏 a předem děkuji!!!
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
47
Points
18
Stále hledám někoho, kdo by mi zpočátku dodával chemikálie v malém měřítku.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Někdy je lze koupit. Někdy je lze oddělit od chemikálií pro domácnost nebo automobilových chemikálií či odlakovačů atd. Někdy je prostě musíte syntetizovat. 4mmc se zdá být snadné jen proto, že můžete získat 2-b-4-methylpropriofenon. Stejně tak je snadné vyrobit mnoho drog. Kdybyste museli začít s kyselinou proprionovou a vyrobit proproinylchlorid, abyste vyrobili propriofenon, abyste vyrobili para-methylpropriofenon, abyste vyrobili 2-bromo-4-me-propriofenon, nenazvali byste to snadným.
Pokud
chcete pomoc, budete si muset PŘINEJMENŠÍM vybrat, co budete vyrábět, a udělat předběžnou práci. Můžete mi zobat z ruky, ale láhev vám nedám.
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Jeho více záleží na tom, jaké máte vybavení, výroba čehokoli je snadná, pokud máte dobré vybavení.
4-mmc a podobné sloučeniny jsou v podstatě jen redukce trochu vaření a vytažení nepolárním rozpouštědlem, pak se provede krystalizace.
 
Top