Looking for a vendor Някой от доставчиците на реактиви би ли продавал комплекти за синтез?

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
26
Points
18
Бих искал да си купя комплект реактиви за производство на амфетамин в малък мащаб, но за първи път, когато правя амфетамин, като имам опит само в екстракцията на дмт в голям мащаб, не бих искал да губя допълнителни пари. Някой, който иска да ми помогне, да ми продаде всичко необходимо за синтез на амфетамин в малки количества? Бих следвал https://bbgate.com/threads/the-easiest-way-to-make-amphetamine-in-the-kitchen.6950/
Не мога да получа достъп до фенилнитропропен или живак в Литва, въпреки че имам прекупвачи и в Латвия, Полша и Германия, за да избегна митниците
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
26
Points
18
Да, помолих за безплатен, но бих искал да имам най-голям шанс да го получа и вместо това бих платил за самия комплект
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
В близко бъдеще ще започнем да продаваме комплекти с възможност за получаване на парични средства, когато напишете подробен преглед на синтеза и след това продадете готовия продукт чрез нашия пазар. Междувременно можете да получите комплекта безплатно.
 

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
26
Points
18
Ще получа ли комплект, ако споделя моя метод за екстракция на ДМТ? Най-вероятно мога да направя такъв, който отнема общо около 1-2 часа хаха STB
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
282
Points
63
Бих се насочил към редукция на Al/Hg p2np, започвайки с 5-7 g субстрат, или NaBH4/CuCl2, където 10-15 g p2np е много по-малко рисковано и тази скала е идеална за учене чрез повтаряне. Трябва също така да се научите, че увеличаването на мащаба, особено на амалгамната процедура, е за страхуване и човек никога не трябва да се опитва да увеличи мащаба десетократно, без да изпълнява перфектно все повече, но с по-бавни темпове мащаба на приготвяне. Със 100 г трябва да се работи със сериозен опит и оборудване.
 
Top