Question Защо да не направите тема : "опит" ?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Може да е готино да се разкаже някакъв опит за лекарства, RC ect, не?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Зависи от контекста на повествованието.
Можете да споделите своя опит тук и тук
Също така в групите. Можете също така да оставите подробно ревю след закупуване на някой продукт
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
стига да помага на хората и да не ги води към безсмислено объркване, е добре, опитайте се да бъдете систематични и максимално обективни (въпреки че не можете да бъдете едновременно обективни и субективни)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Щях да направя този пост, докато не видях, че е направен. Също така смятам, че форум от типа на докладите за опита би бил полезен. Чудех се как 4-mc се сравнява с кокаина, но не намерих отговор. Мисля, че комбинациите от лекарства, макар и да са важна тема, не са правилното място, защото се интересувам от взаимодействията на отделните лекарства. Пристрастяването към наркотици е подобна тема, но тя също не обхваща обективните усещания и чувства, които наркотикът предизвиква, а фармакологията е специфична свързана наука, която се занимава предимно с физическите взаимодействия между наркотиците и организма. Мисля, че може да бъде само 1 табло в раздела за фармакология. Вероятно не е необходимо да има дъска за всеки клас. Знам, че има планина от лекарства, които никога не съм виждал или опитвал, и бих искал да знам повече за това как те карат да се чувстваш. Това е просто моето мнение, човече
 
Top