Къде мога да намеря надежден доставчик на VPN услуги?

davidliam

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Здравейте на всички, напоследък имам известни проблеми с настоящата ми VPN услуга, нямам представа защо тя продължава да се изключва сама и това наистина започна да пречи и на работата ми. Някой мой познат ми каза за това приложение, наречено VPN за Windows. Някой от вас опитвал ли го е?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
VPN има начин да прекъсва връзката понякога. Чували ли сте за функцията Kill Switch? Функцията Kill Switch прекъсва предаването на данни, ако VPN мрежата се прекъсне в някакъв момент.
 

Doxi999

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2022
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
За бърза и надеждна VPN услуга, която не пази никакви записи на връзката ви, мога само да ви препоръчам Mullvad VPN, която е VPN услуга, базирана в офшорна зона, цената на месец е нещо като 5 USD, което предполагам е достъпно за всеки
 

nomad

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2022
Messages
13
Reaction score
23
Points
3
Моля, използвайте Mullvad и платете чрез XMR

Това е сериозно единствената VPN услуга, която някога бих препоръчал да използвате.
 

Doxi999

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2022
Messages
6
Reaction score
4
Points
3

Приемат само BTC мисля
 

HCL

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Мулвад и ПП са най-добрите
 

Flaffy

Don't buy from me
New Member
Joined
May 6, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Мисля, че само собствен сървър vpn
 

hgfhgjkh

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2021
Messages
10
Reaction score
7
Points
3
Expressvpn е малко по-скъп от другите ( https://www.expressvpn.com/order), но е базиран в офшорна зона , също така са много известни с политиката си за липса на логове + имат опция за изключване



Както заявихме на турските власти през януари 2017 г., ExpressVPN не разполага и никога не е разполагал с никакви логове на клиентските връзки, които биха ни позволили да разберем кой клиент е използвал конкретните IP адреси, посочени от разследващите. Освен това не успяхме да видим кои клиенти са осъществявали достъп до Gmail или Facebook през въпросното време, тъй като не съхраняваме дневници на дейностите. Смятаме, че изземването и проверката на въпросния VPN сървър от страна на разследващите потвърждават тези точки
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
само един въпрос..
Трябва ли да използваме VPN през цялото време? или само на рисковия сайт...
в противен случай Tor не е достатъчен?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Използването на VPN доставчик за сърфиране с нормални браузъри укрепва неприкосновеността на личния ви живот, но трябва да вземете още повече мерки, за да не се събират постоянно данни за вас. За сайтове, в които сте се регистрирали с реалните си данни, не е необходимо да използвате VPN.
TorBrowser винаги е добър избор, като с допълнителна VPN услуга можете да криптирате данните си, които отиват в мрежата Tor, и вашият доставчик на интернет услуги няма да знае, че използвате Tor. Това е допълнителна сигурност, за която първо трябва да установите VPN връзка и след това да стартирате браузъра Tor, след което използвате Tor през VPN.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Да... Tor в рамките на VPN е доста безопасно, но наистина бавно...
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Благодаря за съветите
 

badrobtr06

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 13, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
vip72 Най-добрият брух, доверете ми се
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
https:// myvpn.run/

Тази програма е полезна за бързо конфигуриране на персонален VPN сървър.


Конфигурирайте всеки сървър чрез защитени протоколи L2TP, PPTP, OpenVPN, WireGuard, ShadowSocks с едно докосване.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
А как ме анонимизира? Няма никакво значение дали използвам IP адреса си в IPS или хост сървър на VPN, за който съм платил.
 

The Ghost

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Частният достъп до интернет приема криптовалути за плащане и не изисква лична информация. Тяхното твърдение за липса на логове също е било подложено на проверка няколко пъти в съда и очевидно е легитимно.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Някак си се съмнявам, че при положение, че централата на компанията е в САЩ, законите на тази страна предписват нещо съвсем различно.
И второ, аз имам ограничени връзки с този доставчик. Как ще проверят колко връзки съм направил едновременно, след като няма регистър? Лъжа е, че те регистрират вас и вашето IP.
Криптовалутата не е анонимна, трябва да плащате с paysafecard или подобна карта, или с пари в плик.
Не вярвайте на всичко, което се предоставя от VPN доставчиците и пресата, която съобщава за тях.
 

The Ghost

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1

Признавам тези рискове и лично аз се придържам към използването на Tor, но ОП пита конкретно за VPN и според мен там вероятно най-сигурният ви залог е Private Internet Access.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Съществуват и по-добри доставчици.
 

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Какво е вашето мнение за NordVPN?
 

meribel

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
18
Reaction score
14
Points
3
@HIGGS BOSSON е прав, единствената VPN, която си струва да се използва, е неговата собствена.
ако хората се интересуват, мога да направя прост урок за това как да си направите собствена VPN и/или да изпращате съобщения по сигурен начин

Meribel
 
Top