Question Кой би дошъл да бъде най-лесният стимулант за приготвяне в домашни условия?

martincrackman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Здравейте. Ще се представя, като кажа, че се пристрастих към модафинил, защото след около една година постоянна употреба (200 мг/ден) той сякаш спря да действа. Затова увеличих тези, мина половин година и сега приемам по няколко хапчета на ден. Установих, че в по-високи дози ефектите му започват да стават подобни на тези от амфетамините. Но по няколко причини не мога да продължа да приемам модафинил по този начин. Първоначално моята еспециалистка ми го предписа за борба с общата умора, причинена от стрес, но сега не иска повече да го приемам, защото се опасява от увреждане на сърцето или мозъка.
Затова се стремя да си произвеждам сам амфетамин или метамфетамин. Имам нужда от него, за да свърша нещо.
Не разполагам с никакво лабораторно оборудване, но мога да си набавя каквото е необходимо. Знанията ми по химия са малко, но ще прочета книги и цялата информация, предоставена тук. Разполагам с необходимото пространство, за да създам лаборатория. Отказвам да купувам глупости по улиците.
Откъде да започна?
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Здравейте, харесва ми вашият въпрос man.thats това, което im иска да разбере, както и.готов да купи каквото и да е лабораторно оборудване тук, както и.i просто се нуждаят от chemist.lol.good късмет за вас, im тук, за да го видите през себе си.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Най-лесното вероятно е амфетаминът с p2np чрез редукция с боро
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Има доста такива, които са
1 реагент и 1 реактив и 2 разтворителя и може би крисрализация или може би протониране и екстракция. Ако можете да си купите фенил мАгнезиев бромид или други григнарди. Мисля, че калиевият перманганат определено е литиев бронз
 
Top