Question Каква е продажната цена на продукта ?

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
Каква е продажната цена на 1 kg JWH-018?

Каква е продажната цена на 1 кг алпразолам?

Каква е продажната цена на 1 kg псилоцин ?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Здравейте,

Зависи от много фактори.

Държава / регион / доставка и т.н.

Опитахте ли да използвате Google, това е търсачка на clearweb.

С най-добри пожелания
 

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
Да, разбира се, опитах го. Но няма информация за цените на едро. Като например, че продавате Amph @ 2500/kg като производител
Можете ли да обясните как тя зависи от този фактор като производител на едро ?
Като например, че продавате Amph по целия свят на една и съща цена
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Има цени за всичко там, може би не директно в clearweb или darkweb, но можете да намерите производители и да използвате въображението си как да получите цените от тях на едро.

Много е просто и всичко е свързано с професионалния опит. Да вземем например една чаша кафе в кафене.

Цената на абсолютно същата чаша кафе не зависи само от кафеените зърна, но и от разходите за закупуване, разходите за персонал, разходите за наем, разходите за поддръжка и много други фактори.

Швейцария:

Наем: 10$
Персонал: 10 лв: 10$
Кафе на зърна: 10$
Поддръжка: 10$
Цена за чаша кафе: 3$

Китай:

Наем: 7$
Персонал: 7$
Кафе на зърна: 7$
Поддръжка: 7$
Цена за чаша кафе: 1,5$

Цената може да се различава между двете, но качеството на кафето е абсолютно същото, защото всяка страна се ръководи от своята инфлация и световната инфлация. Това е много опростен пример за вас, но се надявам, че сте разбрали какво искам да кажа.

С най-добри пожелания
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
W
Ами гъбите, които продаваме тук, са 3 вида, но те се продават на унция. Аз съм се занимавал само с тези със златни глави и ги купувам за 200 долара за унция, а продавам обикновено за 325 долара.
Алпразоламът съм купувал само като ксанакс и цената му варира в широки граници. Баровете и единичните бройки се продават на едро за приблизително 30 цента за милиграм в насипно състояние.
Канабоидите се произвеждат предимно тук и се различават значително по цена в зависимост от сорта и качеството, твърде много, за да ги кажа тук.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Определението за насипен Ксанакс ми е най-малко 1 лодка. Лодката е термин за 1000.
 
Top