Question Какво представлява KU Crystal

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Любопитен съм, защото продължавам да го виждам рекламиран, сякаш е това страхотно нещо. Но не съм открил добро обяснение какво представлява и как да го използвам.
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
нещо с подобен на MDMA ефект... източник: БГНЕС: Китайски човек, който вероятно е под въздействието на наркотици
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
В друг форум той е идентифициран като дипентилон. Възползвах се от шанса да поръчам малка проба и не си заслужава да отделяте време, просто не е много за него
 

dark-flight

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 10, 2023
Messages
43
Reaction score
33
Points
18
Deals
18
Алтернативи на MDMA

те имат много имена
Например: KU EU
Истинското му наименование е: EUTYLONE CAS: 802855-66-9
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Защо тогава да не го наречете Евтилон?
Така или иначе, ако някой търси серотоничната част на MDMA, ще бъде разочарован.
Някои бензофурани са много по-серотонични и по този начин са по-близки до MDMA.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Катиноновият аналог на MDMA е bk-MDMA, който може да се превърне в MDMA в една стъпка. За втори избор бих предложил MDPV. Ако направите малко търсене, ще се натъкнете на поредица от смъртни случаи на предозиране в САЩ, от дипентилон, които съвпадат с хронологията на Кю кристал, рекламиран за продажба в САЩ
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Ето един документ от 16 страници в pdf формат за дипентилон, ако някой се интересува от неговата фармакокинетика
https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&opi=89978449&url=https://cdn.who.int/media/docs/default-source/46th-ecdd/dipentylone_46th-ecdd_critical-review_public-version.pdf%3Fsfvrsn%3Dfd3973aa_1&ved=2ahUKEwjU37rw2d6BAxUoKkQIHZKJD4MQFnoECDIQAQ&usg=AOvVaw2EDybG1aoL7Z1teoRli2Ig
 
Top