Question Какво представлява метиловият естер на D-лизергиновата киселина

csigger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 12, 2022
Messages
16
Reaction score
8
Points
3
Здравейте.
Метиловият естер на D-лизергиновата киселина cas 4579-64-0 е психоактивно вещество, или прекурсор за lsd? Дозировка?
Благодаря ви!
 

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
Перфектен въпрос, брато.

Мисля, че можеш да произведеш 100 грама LSD с това вещество.

Първо метиловият естер трябва да се хидролизира до карбоксилна киселина, която е LSA, и след това да се превърне в LSD.
Вероятно тук са описани два метода, които ще превърнат LSA в LSD.

Как да превърнем естер в киселина? Това е много просто. Просто добавете някаква основа, така че киселината да се превърне в метална сол и да бъде чиста. Можете да намерите това ръководство в erowid.

Сериозно се нуждаем от вниманието на експертите. @G.Patton @HIGGS BOSSON @William Dampier и @hisenberg
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Здравейте. Какво точно ви трябва? Вече сте описали начина на синтез на LDS от cas 4579-64-0.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Хидролизата на метиловия естер на D-лизергиновата киселина с HCl например ще доведе до получаването на амид на d-лизергиновата киселина(LSA), но трябва да се внимава за температурите и времената при тези продукти обикновено се използват ниски температури и дълги времена нямам точни цифри за това.
LSA сам по себе си има психоактивни ефекти, подобни на тези на LSD, но са необходими по-големи дози LSA за подобни на LSD ефекти.
За превръщането на LSA в LSD не знам точния процес, но мога да го потърся.
Е, това, което мога да помогна по него ;-)
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Хубаво, благодаря! Ще го проверя внимателно, изглежда интересно.
 

csigger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 12, 2022
Messages
16
Reaction score
8
Points
3
Какво количество lsd ще се съдържа в 10 г метилов естер на D-лизергиновата киселина?
 

csigger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 12, 2022
Messages
16
Reaction score
8
Points
3
Мога ли да помоля някого да опише стъпка по стъпка как се прави лизергинова киселина под формата на метилов естер на D-лизергинова киселина?
Има ли някой достатъчно познания или желание да ми помогне? Ако има някой, който може да ме наставлява, тогава бих се осмелил да започна. Мечтата ми ще се сбъдне. Не искам помощта да е безплатна.
 

ICchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 24, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Малко съм объркан, но може и да греша. Защо хидролизата на метиловия естер на D-лизергиновата киселина би довела до образуването на LSA (АМИД), а не на простата лизергинова киселина (карбоксилна киселина). Защото от това, което съм наблюдавал, когато реагираш на естер с киселина като HCl, се образува карбоксилна киселина, а не амид. Но от друга страна, може и да греша, но би трябвало да е така,
D- метилов естер на лизергиновата киселина + HCl --> лизергинова киселина, която след това може да се превърне в LSD без никаква суматоха от LSA до LSD.
 

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
LSA е брат на лизергиновата киселина.
Така че говорите точно за едно и също нещо. LSD е амид LSA не е амид, а е просто карбоксилна киселина. Преобразувайте лизергиновата киселина в амид.
 
View previous replies…

ICchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 24, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Потърси в интернет, приятелю, лизергиновата киселина и ЛСД са две различни молекули, лизергиновата киселина е пряк прекурсор на ЛСД-25, също така не е активно съединение и се получава чрез хидролиза на ерготамин. Докато LSA е активно съединение, което се съдържа в семената на сутрешната слава и хавайската бейби дървесница. Просто го потърсете в интернет и ще разберете.
 

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
@ICchemist Съжалявам, че това е моя грешка. Навсякъде, където съм използвал LSA = лизергинова киселина.
 

ICchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 24, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Всичко е наред, приятелю, основното е, че това е шибано невероятно, фактът, че можеш да поръчаш няколко грама прах от Китай и да го превърнеш в хиляди дози LSD. С удоволствие бих работил с тази химия някой ден.
 

ICchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 24, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Малко съм объркан, но може и да греша. Защо хидролизата на метиловия естер на D-лизергиновата киселина би довела до образуването на LSA (АМИД), а не на простата лизергинова киселина (карбоксилна киселина). Защото от това, което съм наблюдавал, когато реагираш на естер с киселина като HCl, се образува карбоксилна киселина, а не амид. Но от друга страна, може и да греша, но би трябвало да е така,
D- метилов естер на лизергиновата киселина + HCl --> лизергинова киселина, която след това може да се превърне в LSD без никаква суматоха от LSA до LSD.
 

kevin_smith_2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Защо да не го използвате като краен продукт и да произвеждате блистери от този продукт?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Макар че можете, режимът на дозиране е сходен, това не е класически психеделик, ефектите са предимно върху познанието и настроението заедно с ефектите върху тялото(често неприятни), много слабо психеделичен визуално.
 
Top