Question Катализаторите на Урушибара произвеждат вторични амини?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Могат ли катализаторите на урушибара да произвеждат мдма или метамфетамин и ако да, коя разновидност на катализатора?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Без да се обиждам, но не виждам къде се споменава метамфетамин, вторичен амин (освен че някой ми зададе същия въпрос).

Сигурни ли сте, че това е правилната тема? Изглежда, че някой по принцип току-що е задал същия въпрос като мен.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
LJtjaYWC9r

Предполагам, че трябва да четете между редовете, за да разберете какъв е продуктът на аминиране на P-2-P
това е метамфетамин, ако добавиш метиламин, и амфетамин, ако не го добавиш
 
Last edited:

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Това е основателен въпрос, на който нямам сигурен отговор. Доколкото си спомням, би трябвало да може, но въпреки че методът за приготвяне е лесен за намиране, се оказва, че продуктът не е достатъчно добър или каталитичната му активност е много по-малка от очакваната. Знам за липсата на успех от професори от старата школа, както и от практически надарени хора като ChemPlayer. Последният има и видео по тази тема. Най-добрият ми съвет би бил да се сдобиете с търговски образец на катализатора и да го подложите на тест в сравнение с приготвения катализатор.
 
Top