Question Не мога да вляза в dread - невъзможна captcha

JetsonsRock

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, момчета, както е посочено в заглавието, от повече от 6 месеца съм блокиран в профила си в Dread, откакто въведоха ротационната captcha, не мога да я премина или дори да я разбера, тъй като съм опитвал над 100 пъти, откакто съм блокиран. Изглежда, че трябва да завъртите изображението, за да коригирате ориентацията му, и това изглежда работи добре за първите две снимки, но след като коригирам ориентацията на второто изображение, бутонът "следващ" изчезва и аз оставам на прозореца на captcha без реален начин да напредна. Мога да щракна от прозореца с captcha и да се опитам да вляза в системата, но той ми казва, че не съм успял да се справя с предизвикателството captcha. Никога в миналото не съм имал толкова голям проблем с техните captcha, мисля, че нещо не работи както трябва на моя клиент, но наистина не знам. Не мога да изпратя съобщение на разработчиците или дори да намеря техния jabber, без да съм влязъл в системата. Някой, моля, помогнете ми.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Просто останете нащрек. Нашите групи ще бъдат много по-удобни от subdread. не ни трябва много време, за да станем по-популярни от Dread.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

за сведение това не е дред или дред линия за помощ
имате общо две съобщения и говорите само на abb dread.
 
Top