Question Синтез на триптамин от 5-HTP

fckphysicochemistry

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Момчета, открих много достъпен източник на 5-HTP. Мога ли да синтезирам триптамин от него? Обмислям да използвам редуциращ агент, но тъй като познанията ми са теоретични, бих искал да ви помоля за помощ в процеса. Благодаря ви от сега.
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
триптаминът би бил серотонин вероятно може да се направи с хидроксид или PTSA, но никога не съм виждал документален филм за производството на серотонин и след това на буфотенин от него. Особено при производството на буфотенин трябва лесно да се използва формалдехид и натриев борохидрид. Направата на серотинин просто не съм виждал никъде кошер sciencemadness rodium. Може би има патент или научно списание, но повечето неща за серотонина са как се произвежда ензимно в животното или човека.
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
аз също мислех да направя буфотенин, но там има само метод на Шулгинс, а той е използвал просто други химикали по негово време и аз бих могъл да го направя без проблем, но пирофорни неща или такъв афорт, защо да го правя, ако можеш да си купиш мелатонин и да използваш хидроксиден или киселинен метод, за да направиш триптамин от него, а след това обикновен формалдехид борхидрид метанол, така че е много лесно и имаш продукт, който е още по-интересен и по-добър за употреба. видяхте ли буфотенин как някои хора повръщат и ако използват само него могат да умрат. просто използвайте 5-htp за по-добър ден повече добри чувства защото той запълва серотонина ви и зимата идва така че страхотно го имате. но хей ако бях на ваше място просто щях да опитам същия метод за направа на бефотенин като за 5 met dmt или просто dmt надявам се да работи кристализирайте и след това направете тест за температура на кипене ако е подходящ за 4-ho-dmt страхотно работата ви е свършена
 

fckphysicochemistry

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Не, не съм чувал някой да е умрял от буфо. Определено ще опитам да направя триптамин по други начини.
 
Top