Question Надеждни продавачи на таблети TDP

sassafras

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 27, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Здравейте,
Трябват ми матрици TDP за производство на таблетки, но ми е трудно да ги намеря. Много остарели уебсайтове и форуми продължават да казват да проверя в Alibaba и AliExpress, но изглежда, че всеки път, когато намеря продавач, продуктите му вече са свалени.
Наистина се надявам този форум да ми помогне. Ако някой от вас познава легитимни продавачи, които действително доставят това, което обещават, и не мамят хората, ще се радвам да го чуя.
Благодаря ви за помощта
 

Newbee

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 24, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
PM
 

sassafras

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 27, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Изпратих ви съобщение преди няколко дни, но все още няма отговор
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Този магазин изглежда има хубав и голям избор както на щампи, така и на различни видове таблетни преси. 💊 Цените също изглеждат справедливи.
Но не знам дали са сигурни и надеждни. Намерих ги в reddit и изглежда, че са легитимни. Може би някой вече е направил опит с тях или поне е чувал нещо за този магазин?
 

sassafras

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 27, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Благодаря за отговорите и PM-тата.

Свързах се с доставчиците на тези матрици TDP и те все още ги продават в AliExpress, но с различно име и описание на продукта. Трябва да се свържете с доставчиците чрез WhatsApp или WeChat, за да получите правилните връзки към тези обяви. Този, който намерих, е марка, наречена "Candyland", и ги продава за около 50 USD без разходите за доставка.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Купете от Китай. Поискайте да се изпрати с някои метални части, за да няма подозрения
 
Top