Question пастата не се утаи, а само посиня, какво може да не е наред?

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
a съд p2np , nabh4, cucl2 ---> a масло

През уикенда направих два синтеза. Следвах всичко стъпка по стъпка. Днес исках да ги изпробвам (ацетон и сярна киселина). След като добавих сярна киселина, сместа просто стана синя и реакцията спря. Какъв може да е проблемът? Случвало ли се е на някого подобно нещо?
 

Attachments

  • p4IcZaBETo.jpg
    p4IcZaBETo.jpg
    3.5 MB · Views: 106
  • RgpZE1PFw7.jpg
    RgpZE1PFw7.jpg
    5 MB · Views: 87
  • 8dgFuH2lrX.jpg
    8dgFuH2lrX.jpg
    3.5 MB · Views: 81
  • jTbL1qYyED.jpg
    jTbL1qYyED.jpg
    4.8 MB · Views: 91

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Съжалявам, но честно казано, не мога да ви помогна, може да става въпрос за много различни неща и всички реактиви и стъпки трябва да бъдат ясно обяснени, за да се види дали не е допусната някаква грешка.
Относно снимките не виждам нищо синьо, но би трябвало да е нещо, свързано с cucl2, но не съм сигурен.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Следвах описанието тук. спазвайки точно всичко. Ипа се изпарява, изсипвам сместа от ротовапа, маслото започва да замръзва, настъпва промяна: няма мирис на алкохол, но ще бъде в желеобразно състояние. Разбирам, че свободната основа се нуждае от алкохол, за да се утаи.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Не съм спал цяла нощ. това, което моят приятел искаше да събере, беше 2 х 1 литър масло, то не съдържаше IPA или други алкохолни продукти. IPA беше напълно изпарен (ротовап). Направих го така, че маслото да не мирише на алкохол. и в двата случая той се опита да го утаи без алкохол. той използва това: 2 литра ацетон, 1 кг кофеин, около 50-100 мл олеинова киселина. има още половин доза органичен слой 6 литра. Ipa) базисна смес. вземете 1 литър от нея и започнете процеса за извличане. трябва да се получиһттр://......ще напиша по-късно какво се случи
 
Top