Question тестостерон

redbull66

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 11, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, бих искал да купя тестостерон в даркнет някой може да ми препоръча надежден сайт, моля.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
ами в момента тук няма да намерите никакви стероиди, освен това можете да погледнете в раздела за пазара вляво и да си купите някои други лекарства. има и други няколко пазара, където можете да намерите тестостерон на даркнет, но не мога да препоръчам някой конкретен .

В бъдеще може да намерите стероиди и на този пазар.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Какво представлява тестостеронът? Суров? Масло? Ацетат? Енантат? Пропионат? Ако искате да си купите прах, отидете да попитате qingdao sigma chemical, те са най-популярният продавач на стероиди, те правят и масло и много много евтино, можете да отидете и на catcafe.is, goldenlabs.org pharmoz-labs, granabolic.is, europharmma, те са продавачи на стероиди и т.н.

Но направете някои изследвания, преди да стартирате цикъл, отидете на rxmeso :)
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Ако искате да го препродадете, отидете да купите в Циндао Сигма, ако поръчате голямо количество (10 флакона тест Е например е на цена 60 €, така че по-малко от 10 € на флакон), може би тя може да ви направи цена и да го препродадете на 17-18 € (не бъдете като другите, не го продавайте на 30 €), направете логото си и т.н. и т.н., и това е всичко, ако искате да препродадете прах, купете го в Циндао, вероятността суровината да е лоша е по-малка (вместо флакони, Циндао имаше някои проблеми с флаконите преди, но сега те са отстранени)

Ако искате да вземете за себе си, ако искате да направите ТТ, отидете в qingdao, братко x)

но ако искате да направите само един цикъл, отидете да купите на goldenlabs.org, човекът е много професионален и готин, евтина цена и добро качество

можете да го управлявате по този начин :

седмица 1-10 : 500mg / седмица E3D
седмица 3-10 : 500mcg HCG на седмица
седмица 10-12 : нищо
седмица 12-16 : 50mg clomid/20mg nolvadex

вероятно трябва да вземете аримидекс, ако усещате, че зърната ви са разумни, но започнете с 0,25mg 1x седмично, за да видите разликата, ако вземете повече директно, вашият E2 ще се изключи и за цикъла му е много много лошо. 10 седмици е минимумът, можете да вземете друг флакон, за да продължите, докато 4,5 седмици на 125mg или smtg като това, за да помогнете на тялото си да запази печалбите си и да изчакате 2,3 седмици и да стартирате PCT , кажете ми, ако имате други въпроси ;)
 

vegetalista

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Проверете кои са фармацефтите от Китай. Те са клирънет, но легитимни. Поръчвал съм от тях успешно.

 
Top