Сила на притискане на таблетките и пресяване

Claz

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Здравейте,
за малки таблетки: 7 мм х 3 мм, какво налягане бихте препоръчали ? Може би 40 kN е достатъчно ?

И смятате ли, че е необходимо пресяване преди пресоване ? Всичките ми прахове са 100 меша.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
налягане = сила / площ, използвайте това или площ х налягане = сила (тъй като силата обикновено се измерва в n или kn, това вероятно е, което търсите, ако греша, просто използвайте първата формула)

освен ако ситото ви не е с размер на отворите по-малък от 100 (силно съмнително), не мисля, че това е необходимо, като се има предвид колко фино е то.
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Можете да го разгледате онлайн. Има калкулатор на сайтове, които носят съставки за пресоване на хапчета. Или пък ще имат нещо близко. Също така проверете в youtube за търсене на изчисления за пресоване на хапчета. В Udemy също има формулировки н много повече. Надявам се това да помогне
 

Stashman69

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jun 4, 2024
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
Здравейте, хора !! Търся някаква информация за това , имаме машина за хапчета. Разполагаме с цветове и искаме да правим мдма хапчета. Търся, но не намирам нещо за това дали трябва да слагаме някои неща за компакти. Или само мдма и цвят ще бъдат силни,
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Необходими са ви md+магнезиев стереат +микрокристална целулоза, за да създадете xtv пелети в твърда форма
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Необходимо е да създадете тази смес от магнезиев стеарат и микрокристална целулоза и вашата мдма да може да пресова таблетките. Ако не сте ремонтирали свързващото вещество на вашата смес, машината няма да работи добре, защото се нуждае от тези компоненти, за да не залепва и да придава на таблетките подходяща твърдост. .
 
View previous replies…

Stashman69

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jun 4, 2024
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
Така че, ако правим по 250 mg таблетки. Е общо с всичко. Или 250гр мдма плюс цвят плюс магнезий
И микрокристален стеарат ?
 

Stashman69

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jun 4, 2024
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
Защото ние се плашим с това кой продава цветовете. И за всеки килограм мдма трябва да сложим за смяна на цвета около 3/4 кг. Това ли е? Защото е безумно. Имам нужда от 500 кг цвят. Не е за пари, а за да знам дали е много или не.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Не, не ви е необходимо толкова много оцветител, има прахообразни оцветители за храна, които с 10 г можете да оцветите 1 кг готова смес
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
DWpNc23agA
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Сапуненият килер
 

Stashman69

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jun 4, 2024
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
Вие сте испанец? Аз съм испанец!!!

Искате да кажете, че с 1 кг мдма. С магнезий, целулоза и малко цвят променям цвета си ? Мен мдма е шампанско.
 
Top