Question Видеоклиповете за синтез са премахнати?

kemocite

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Открих, че видеоклиповете за синтез на ДОБ, ДМТ и амфетамин са премахнати в YouTube, защо е така?
 

Nszgent

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Може ли някой да предостави и връзка за изтегляне на видеоклиповете ? Линкът, който вече е във форума, не работи за мен
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Здравейте, получихме удари от YT и премахнахме тези видеоклипове. Можете да ги намерите в раздела Видео тук (бутон в лявата лента).
@Nszgent Видеото може да бъде изтеглено и оттам. Под всяко видео има бутон Изтегляне. Те работят правилно. Вероятно имате проблем с интернет или с браузъра.
 

kemocite

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Благодаря за отговора. Ще качвате ли още видеоклипове на този сайт? С удоволствие бих видял видеоклип за синтез на LSD или синтез на MDMA! Благодаря!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Да, ние работим по метода на синтеза на Мет. MDMA би бил по-реален за видео, отколкото LSD. Синтезът на LSD е сложен и има множество различни подобни аналози с по-лесен синтез за тайните лаборатории.
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Политиката на YT е, че не можете да показвате, да убеждавате хората да произвеждат наркотици, много готини видеоклипове за това как се произвежда 4mmc от русия бяха забранени от yt, чакам лаптопът ми да бъде поправен, защото имам 2 готини видеоклипа с бързо производство на 4mmc от руски форум
 

Toomuchname

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2022
Messages
35
Reaction score
23
Points
8
Можете ли да ги споделите с нас?
 

kemocite

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Да, бихте ли споделили ? :)
 
Top