Животът на улицата срещу корпоративния живот

KingBear

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 14, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Отдавна исках да поговоря с някого на тази тема. За съжаление нямаше с кого и нямах време да го направя.

Какви са вашите впечатления от прехода между живота с висок риск/високи възнаграждения към повтарящото се ежедневие от 9 до 5?

Как се справихте с промените в средата и хората?

Трябваше ли да свикнете да не харчите безразсъдно или ви трябваше време, за да се асимилирате отново в обществото?


За мен лично беше малко трудно в началото. След като излязох от трейдинга, си намерих доста приятна работа в офиса, но винаги съм имал чувството, че не ми е там мястото.
Хората бяха от противоположната страна на това, с което бях свикналһттр://.... Знам, знам, че много хора, които се занимават със стимуланти в офиса... но в моя случай нямаше никой.
В моя случай имах чувството, че не съм себе си, че част от мен умира. Цялото това корпулентно було беше прекалено много. От друга страна, трябваше да работя за пари и изкарвах около 4 пъти по-малко, отколкото година преди това. Също така трябваше да се дистанцирам от старите си приятели, тъй като не исках да имам никакви импулси да правя неща, които съм правил преди това.

Интересно ми е да чуя вашите мнения и опитһттр://.... какви според вас са плюсовете и минусите?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Определено мога да видя липсата на вълнение в стандартната офис работа в сравнение с това, което правите вие. В крайна сметка усвоихте ли се? Ако да, колко време беше необходимо, за да станете нормален?
 
Top