Question Стартиране на моя бизнес с лекарства

pabloescobar1

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 3, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Непрекъснато се сблъсквам с проблеми при продажбата на моите лекарства ,тъй като моите лекарства са много скъпи и.т.е. 61 долара за един грам и не всеки може да си позволи да си ги купи, а в момента нямам клиентска база, опитах се да се свържа с много хора офлайн, но не дадох никакъв резултат, така че сега опитах късмета си в интернет, това, което мисля, е или да разработя свой собствен уебсайт, или чрез инстаграм да се насоча към потенциалната си аудитория, в инстаграм насочването на потенциалната ми аудитория е лесно, но как ще го направя в интернет, тъй като нямам никаква стратегия за насочване на аудиторията и нямам никакъв опит в изграждането на уебсайтове, а един основен проблем е също, че как ще получавам плащания, има много биткойн портфейли, които са фокусирани върху неприкосновеността на личния живот, като wasabi и samurai, но дали са надеждни и как ще осребря моите биткойни в местната си валута, ако някой е имал някакъв опит по отношение на тази тема, моля, помогнете ми и моля, също така, може да ми даде някои стратегии как мога да насоча потенциалната си аудитория и да изградя клиентска база както в Instagram, така и може би в интернет.

Благодаря
 

JohnWebb

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
39
Reaction score
45
Points
18
👉Как да започнем да продаваме наркотици👈

^ Тук, приятелю, ще намериш една хубава публикация от @HEISENBERG, която може да ти помогне, ако живееш в по-голям град. Можете да развивате местни продажби, като предлагате мъртви капки на клиентите.
 
Last edited:

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Може би вашият продукт е гаден, за да получи голяма аудитория? Дали е пристрастяващ или популярен?
 

goatsemnley

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 29, 2023
Messages
3
Reaction score
15
Points
3
Ако продавахте бензодиазепини или опиати, бизнесът ви щеше да процъфти.
 
Top