Question Започнете да произвеждате лекарства

User12345

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, искам да започна да произвеждам лекарства. Има ли лекарства, които бих могъл да направя само с вещества, които мога да купя в магазините или в аптеката без рецепта?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Да, в аптеката можете да си купите всички лекарства, за които не се изисква рецепта!

Успех, мой човек
 

mel0

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 30, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Задавайте глупави въпроси, получавайте глупави отговори.
Но по същество: метамфетамин чрез псевдоефедрин.
Вероятно можете да си набавите всички съставки в местните магазини, а псевдоефедрина - от ОТС лекарства.
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Псевдоефедрин 4mmc форма на метамфетамин 4methyloephedrine
И Mdma форма черен\бял пипер
 

CrystalBee

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 30, 2022
Messages
9
Reaction score
7
Points
3
Не купувайте нотинк от магазина, поръчайте от законни продавачи, не купувайте никакви таблетки псаудоефедрин или други глупости, купувайте истински неща, в кг, в таблетките си само милиграми псаудо, трябва да извлечете или да направите разклащане и печене, това е глупаво, не губете времето си в малки
Мащаб,, безопасни пари, купи 1 кг прекурсор, направи истинско съоръжение, никога не казвай на никого какво правиш, започни от малък мащаб, докато не станеш професионалист, никога не продавай на най-добрия си приятел или не казвай на приятелката си за твоето хоби,, научи едно нещо след друго, помисли прочети 10 пъти преди да го направиш, с търпение, всяка грешка, която научиш, ще те тласне напред, и с готовност харчи пари за това хоби, то не е евтино.
 
Top