Question Разлята вода филтър за кафе с метамфетамин в него. Как да го извлечем?

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
Случайно разлях вода върху филтър за кафе, който съдържаше няколко грама метамфетамин. Сега този филтър за кафе е изтеглил цялата вода, а метамфетаминът е във филтъра за кафе :-D. Какъв би бил бързият и лесен начин да го извлека от мокрия филтър за кафе?
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
Искам да кажа, че знам, че можете да го разтворите в повече вода и просто да изпарите водата, но как тогава тя все още ще е навсякъде (или в?) филтрите за кафе. Има ли нещо, което мога да използвам, за да го отделя от филтрите за кафе?
 

schwabbi

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Dec 22, 2022
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
какво друго искате да направите? просто при достатъчно вода, за да излезе всичко от кофифилтъра и да се изпари водата. ако вече сте загубили "разлятата" вода, ще сте загубили мета
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
Не изгубих нищо от разлятата вода. Сега добавих купчина вода и премахнах филтрите. Каква трябва да е максималната температура за изпаряване?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
По-добре е да се прави във вакуум. В обратния случай не загрявайте прекалено много. Излагането на въздух в двойка с температурата може да развали малка част от вашия продукт.
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
Всъщност аз нямам вакуум. Добавих прекалено много вода, защото си мислех, че може би ще успея да я изпаря бързо. Досега го бях пуснал само на 30 градуса по Целзий, защото не знам колко топлина ще е добре, но това всъщност е изключително бавно. Мисля, че може би нещо като изопропанол щеше да е по-добре.

Колко наох ще ми е необходим за около 2 г. Ще получа ли всичко с това?
Тук имам само сярна киселина. какъв би бил бърз начин да направя сулфат?

Трябва ли да се очакват загуби при този процес? Ако да, може би просто ще го държа в течна форма и ще го използвам така :-D
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Здравейте. в случай на реекстракция със сигурност има някои загуби. Всъщност можете да го изпиете =) Това е най-простият начин.
 
Top