Question Трябва ли да оцветя моя продукт

HHH

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2024
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Трябва ли да оцветя амфетамина си, за да имам улично име като в Breaking Bad?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Да, аз правех така, че да започне като война за териториите по този начин да настрои хората един срещу друг да отиде в белия квартал и да разпространява само кафяви и черни хапчета и да отиде в черния квартал и всички в този данък бели хапчета и след това да отиде и да спре да го прави, защото ако имате нужда от трик, имате нар
 

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
wtf
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Sarcasam : когато директният отговор просто не знае да се чувства като достатъчен
 
  • Like
Reactions: vis

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
О, лол - ами все пак е странно чувство за хумор 😛
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Не само, че го прави супер уязвим да бъде в подправени копирани и да изложите бизнес ад също ви замесват без глупава причина просто направете целия този бизнес и се погрижете за другия бизнес, който не е ще откриете, че има много по-малко от него, ако сте честни
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Не, защо бихте го направили? хората искат чисти продукти, така че ако след това им доставите нечисти цветни продукти, те вероятно няма да се върнат, това е просто бизнес 1/1 Също така не мисля, че синият метамфетамин или Smt е нещо повече от 1 път за парти. аз по-скоро бих ви препоръчал да пресовате хапчета и да ги брандирате с лого, отколкото да правите това.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Да, не бъдете този човек, който прецаква трикове, доставя продукт и събира възнаграждение
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Те са фалшиви! Защото той ми даде гадости да продавам и йо, аз пуша цялата пачка
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Това е добра маркетингова стратегия, ако вече имате разработена клиентска база, можете да разнообразите нещата, само за да могат хората да знаят, че това е вашият продукт, който използват или продават.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Направете отличен продукт, след което го оцветете. Хората ще искат вашите продукти и ще получите повече продажби. Ключът е първо в добрия продукт
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
ако наистина "искате" да го оцветите.. Искам да кажа... Гледали ли сте сериала? Оцветеният продукт в 99% от случаите не е истинският син цвят "Хайзенберг", който се дължи на специфична съставка, добавена към метиламина, предизвикваща химическа реакция. Но вероятно мисля прекалено много за това, цветовете са забавни, предполагам.

Основният ми и истински въпрос е: това не ви ли поставя по-голяма мишена на гърба за PoPo? Започват да намират сини пликчета наоколо и ще е по-лесно да се свържат обратно с теб, мисля си, и без да е необходимо да се привличат толкова рано служители от отдел "Наркотици" за разследване.

Последна, вероятно тъпа мисъл: Защо не съм чувал за метамфетамин с вкус на череша (или предполагам във вашия случай) със синя малина??
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Ароматизиран метамфетамин? Харесва ми. Винаги ми е харесвал горчиво-сладкият вкус на моите пресовани ади
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
или какво ще кажете за това покритие върху Advil? Това е сладко! ВКУСНО! Когато започнах да пуша пури и се запознах с всички "аромати", ги намразих, защо искам сладко с тютюна си? Гадно. Веднъж случайно попаднах със соковете от говеждото си ло мейн върху пакет пури без аромат. Дълга история защо, но не забелязах и те изсъхнаха така. Вкусът им беше УЖАСЕН и ми отне известно време да разбера какво се е случило. Пури с вкус на МЕСО! ЗАЩО ТОВА ВСЕ ОЩЕ НЕ Е НЕЩО ОБИЧАЙНО??? Изпушете една пура и ми кажете, че няма да е по-вкусна с "намек" за бекон в нея. От този ден нататък се занимавам с аромати и смяна на вкусовете на нещата.

Пълно разкритие Не съм опитвал Meth все още, но предполагам, че е поне подобен на 4MMC на вкус, тъй като всичко това е основно химикали? Защо да няма оттенък на череша или нещо подобно, ако това не влияе по никакъв начин на качеството? Аз (все още) не съм химик, така че не мога да говоря директно за това, така че наистина се чудя дали са възможни бонбонени вкусове за някоя от тези дроги наистина...

Предполагам, че трябва да знаеш, че не трябва да пушиш или да си го инжектираш. Това може да е лошо.. Може би току-що отговорих на собствения си въпрос... Поне за този, но все още се замислям за пури с вкус на месо... 🤔
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Да е добре за полицаите да намират по-бързо връзки към един и същ кръг.
 
Top