Question Споделяне на една мисъл

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Здравейте на всички, аз съм с този форум преди няколко месеца, страхотни хора, бих искал да кажа, благодаря на всички за това, че си помагате по пътя на химията и се развивате

Пиша този пост, защото имам въпрос, който искам да ви задам, живея в Малайзия и бих искал да бъда дилър на наркотици, онлайн търговия с наркотици, но реалността не е толкова лесна, повечето малайзийци все още не са запознати с крипто и не продават наркотици онлайн, срещнах няколко дилъри, единственият начин, по който си изкарват прехраната, е да излязат на улицата и да започнат да продават

Аз съм квалифициран програмист и съм използвал всичките си спестявания, за да вляза в този път на дилър на наркотици, мога ли да получа съвети от вас? Трябва ли да продължа или да се върна към живота в офиса?

само за сведение, предоставям някои малайзийски вещества като XTC, кетамин, ноид и т.н. сега имам от местен доставчик, има ли шанс да се занимавам с международна търговия?

Първо избрах този път е, защото исках да инвестирам себе си, за да стана хакер, но тази инвестиция има непредсказуема сума пари, и видях много малко дилъри на наркотици около мен, те са направили своите успешни истории, затова избрах този път на първо място, моля, не ме съдете, напоследък съм се питал дали трябва да продължа и много разочарован, моля, оставете коментара си, ще бъда много благодарен, благодаря
 

Waterman1967

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Първо трябва да разберете, че това е опасна работа, особено там долу, където хората ще ви вземат това, което имате, и не мислят да ви убият за него. Бих казал, че ако успеете да изпратите някакъв кетамин от по-висок клас, който все още е в бутилката, и по някакъв начин да го доставите в Щатите, ще станете много богат много бързо. Той е много популярен, същото важи и за DMt и 96-48-0. Всъщност аз самият бих се заинтересувал да поговорим за К. Ако успеете да намерите източник на GBL във вашата част на света, ще бъдете най-щастливият дилър на света, защото ще ви трябва само един клиент. Аз.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
брато, за да сме наясно, вие търсите дилър, който може да достави веществото в САЩ?
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Върнете се към работата в офиса, приятелю.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
я човек, при подготовката на резюмето
 

Hated Chimicals

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 20, 2022
Messages
4
Reaction score
6
Points
3
Здравейте,

Аз съм буквално в същото положение като вас, да стана хакер не е 1 2 3, имам много познания за областта на ИТ/ИКТ, но парите няма да потекат толкова лесно. Затова избрах да вляза в света на наркотиците като създател на лаборатории за други химици. Само че търся къде мога да намеря онлайн доставчици и да поддържам добри контакти.

Искам да стана онлайн създател на лаборатории, ако някой има нужда от лаборатория, ще се погрижа да получи всички необходими консумативи, бих могъл да ви използвам като програмист.

Нека поговорим насаме.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
добре мога да кажа, че можете да имате всички доставчици и контакти, необходими в този форум на BB, администраторът е супер приятелски настроен и разбиращ, професионалистите тук са големи помощници.

сигурно 😄️
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Нашият екип разработва нови перспективи, от които могат да се възползват много от потребителите на форума.
Много от вас мислят прогресивно, мислят за интернет търговията, сигурността, криптографията. Но пазарът на наркотици е предимно консервативен, те работят по старите правила, за пари в брой с личен контакт. Но технологиите и времето ще си свършат работата, ще дойде моментът, в който всички купувачи и продавачи ще преминат към даркнета, защото е по-сигурно, защото можеш да намериш повече контакти, а и има повече възможности за развитие.
Ние помагаме по много въпроси и затова е създаден нашият форум.
Ще ви помогнем да разработите схема за безопасна работа, да откриете нови вещества за пазара, да създадете лаборатория, да изберете законни химикали за ресекция за вашия пазар и законодателство. Заедно можем да се развиваме.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Благодаря за отговора, това е вдъхновяващо, пазарът на наркотици в моята страна работи по стария начин, първата ми мисъл е да разработвам и популяризирам нови/известни наркотици като 2-CB и метамфетамин на моя пазар тук, но получавам толкова много блокове заедно с моя бизнес, тъй като тези целеви клиенти искат да го правят по стария начин, разочароващо, мисля да изнасям навън без никакъв опит в световен мащаб, исках да тествам изпращането на 1 или 2 пратки на тези услуги за спедиторски услуги, но все още лабораторната настройка и тестът за износ са на изчакване поради кратко финансиране,

уморен от тези измамници, за щастие имаме zeroday тук, за да се гарантира, че нашите RC вещества могат да бъдат гаранция за доставка, само поръчани преди дни все още чака, така че реших да го натиснете малко повече чрез споделяне на моята BB група линк към социалните медии в моята страна за реклама на моите вещества на ръка, така или иначе аз ще се получи финансиране обратно и да направи нови наркотици или може би нов начин да се консумират като вземане на амфетамин в носа стик или хъркане спрей, тъй като този пазар те все още работят стари неща
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Те не знаят какво искат. прокарването на нови вещества на пазара е по-трудно от утвърдените. свържете се със съществуващите дистрибуторски елементи и им дайте безплатни мостри без никакви условия. висока чистота и добра цена и ще можете да се наложите на пазара. просто бъдете добри в търговската реч, познавайте правилните хора и имайте висококачествен продукт, който да запазите в началото.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Бях забравил за "безплатните мостри", вероятно трябва да направя това, вместо да продължавам да натискам реклами
 

kingkudo

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 2, 2022
Messages
2
Reaction score
3
Points
1
Здравейте, момчета, изглежда, че можем да направим група от малайзийски ИТ-лекарски екип. ;)
Уведомете ме, ако мога да ви сътруднича. Аз също съм програмист от Малайзия. Но крайната ми цел всъщност е да намеря най-качественото лекарство от местни доставчици. Lol. Може би ще се радвам да допринесем заедно, тъй като това все още е нещо ново в Малайзия. Имам предвид, че го прави онлайн.

Наздраве.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
сигурен човек, радвам се, че намерих някой, който почти имаше същия интерес като мен и от същия фон lol, опитах няколко метода, да го направи онлайн, че е тук съм, трябва силна верига за доставки, преди да можете да го направите онлайн, аз използвах да препродават наркотици от DN на местния, се оказва, че съм загубил всичките си клиенти и те никога не се върна, когато ми suppler верига разбита

Така че реших да го правя сам, без търговец на дребно, и мога да имам най-доброто качество на лекарството от собствената си лаборатория хахаха, добре е да те познавам, PM те, когато ще имам нужда от помощта ти или така
 

MrPiolska

SCAM
New Member
Joined
Sep 10, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Какъв е броят на годините за трафик на наркотици във вашата страна ? Как можете да сте сигурни, че вашият доставчик няма да каже на полицията, че продавате наркотици? Как можете да сте сигурни, че пратката няма да бъде прехваната от полицията?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
King
Кинг може ли да се получи CAS #96-48-0 в Малайзия това е много разпространен разтворител, но е силно контролиран тук, а мой приятел от Малайзия казва, че не е силно контролиран във вашата страна?
Да търся ли някой, който може да изпрати в САЩ ? Да, абсолютно.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
7 години трафик на плевели
1 година за отглеждане на плевели
2 години за трафик на други вещества

никога не сме имали лична среща между доставчика и моята група (ето защо получих много измами)

имам свой начин за трафик и доставка, но никога не съм имал опит в чужбина
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
приятелят ви е прав, не е силно контролиран в МО

не, не мога да направя, нямам бизнес за износ на риба, за да стигна до вас, но търся други методи за подкрепа на САЩ, не правя това, докато не съм 100% сигурен, че е възможно
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Да, не е толкова трудно, просто трябва да платите премия, която открих, и просто трябва да намерите експедитор и аз мога да ви помогна с това, ключът е да получите тези елементи на цена, на която можете да спечелите малко пари.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Има нов начин, който наскоро се появи. товарните кораби продават билети на пътници, които имат товар, който искат да държат Тео или под око, много е евтин и можете да вземете със себе си 1500 килограма товар.
 
Top