Метод на разклащане и печене

raw

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 7, 2022
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Здравейте на всички. Много пъти съм чувал за този метод. Чувал съм, че това е американски метод. Защото американската аптека нищи регулирана продажба на хапчета с прекурсор. Това е метод за превръщане на малко количество хапчета в метамфетамин. Виждал съм видеоклип за него, но без изчисляване на количествата съставки.
Смилане на хапчетата ( колко и с каква концентрация на псевдоген ? )
амониев нитрат ( но колко? )
натриев хидроксид ( колко ? )
малко литий ( колко на грам ефедрин )
Етер
HCl
Моля, може ли някой да помогне и да разясни по-задълбочено този вид метод?
 

raw

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 7, 2022
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Следващият въпрос относно този метод е: дали мога да използвам литий от батерия за използване повече време или трябва да имам всеки път нов за следващата нова реакция ?
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28
Не можете да използвате лития повече пъти, тъй като литият ще реагира в шейк пек и ще се разтвори напълно
Моля, помислете за този метод, вместо да си купите някои колби от 2 л и кондензатор на Либиг, йод и червен фосфор и псевдоефедрин
и направете реакцията с подходяща стъклена посуда, ще можете да направите дестилация и да пречистите основата много повече със стъклена посуда
Shake and bake (разклащане и печене) е наистина аматьорски метод за производство на вещества
Говорейки от опит
 

oldkaw

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Ако ще пробвате запечатано устройство за синтез срещу рефлукс, ами първо го направете навън. Трябва да потърсите и това, което се наричаше реакция "push/pull", която представляваше два пластмасови бидона за бензин от 2,5 галона (далеч по-добър клас пластмаса), запечатани заедно. Това също беше RP/Iodine synth. Той е далеч по-безопасен от разклатения и взривен в лицето ви синтез, за който говорите. Амониевият нитрат, 33-0-0 прахообразен тор, е по-добър източник на NH3, ако искате да пробвате модифициран брезов Rx. Използвайте устойчива на химикали пластмаса, която може да издържа на топлина, и внимавайте за батерии, които се късат, докато се опитвате да ги разглобите. Те също се нагряват. Има и по-безопасни разтворители от етиловия етер.
 

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
30
Reaction score
2
Points
8
Намерих "push/pull", за който споменавате, в Erowid, чудесно четиво.
за съжаление, то е на 25 години. така че псевдоекстракциите вероятно не работят толкова лесно, колкото е споменато.
а RedP/йод е доста трудно достъпен, поне там, където съм аз.

ето защо модифицираната бреза е най-лесна, поне за първи път, за малък мач.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Не използвай този метод, брато, изучавай аз изучавах литературата, тук, в този форум, имаш много синтези, които със сигурност са по-безопасни и по-лесни и се адаптират към твоите знания.
 

medosal

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 26, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Връзката не работи, може би публикацията е изтрита
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Връзка с произведенията. Трябва да използвате Tor за уеб страници с домейн .onion. Тази връзка за браузъра Clearnet.
 

medosal

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 26, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Благодаря за отговора
 
Top