Question Търсене на ментор

cocksmall

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, скъпа общност, аз съм нов тук във форума, от дълго време съм в различни форуми и пазари на DW, но никога не съм виждал нещо подобно, напълно съм развълнуван и бих искал да намеря нов виртуален дом тук. За съжаление, химията никога не е била тема в живота ми, така че трябва да започна от самото начало. Но няма проблем, аз съм мотивирана и готова да се уча. Поради тази причина сега си търся ментор, който би имал време и желание да ми помогне малко в началото, с планирането, готвенето и всякакви въпроси. С удоволствие и с разпределение на печалбата :). Ако се интересувате, моля, свържете се с мен. Приятно прекарване на деня. LG cocksmall
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
182
Reaction score
72
Points
28
Deals
7
Просто започнете, като прочетете това: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...igation-of-laboratory-methods-and-names.1186/

След това прочетете повечето от прикачените раздели с въпроси и отговори - след като ги прочетете, но не ги разберете - прочетете отново. След това отидете на раздела, който искате да направите, и направете същото - прочетете прикрепените постове и вижте цялата история на темите.
 
Top