Question Сафрол

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Дали сафролът е в миналото? С други думи, използва ли вече някой естествения път към мдма?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Лично аз съм загубил интерес към използването на сафрол за MDMA. Изглежда, че той се следи повече от всякога и използването му е ненужно сложно.

β-нитроизосафролът ми се струва по-добър вариант. Той може да бъде синтезиран от пиперонал. Вижте тази тема в Erowid (бележките в долната част на страницата). След това можете да го преобразувате директно в MDP2P. Това, което наистина ми харесва в този маршрут, е, че никога не използвате този шибан глупаво надценен катализатор паладиев хлорид, който ако нещо е това е нещо от миналото. Преди се продаваше в магазините за фотография и никога не е бил евтин, но сега, когато го продават само химически компании, цените са смешни.

Също така не знам къде се намирате, но на някои места β-нитроизосафролът не е незаконен, докато сафролът със сигурност е.
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Благодаря, че е добре да се знае. Аз съм базиран в САЩ, мисля, че всичко е незаконно, ако го кажат! lol
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
О, САЩ, да, не бих могъл да го кажа по-добре :LOL:
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Ако е в САЩ, както казахте, до голяма степен трябва да се надявате, че няма да го намерят, дори и да поръчате химикал от сивата зона. Вероятно просто ще я конфискуват по време на транспортирането, ако я хванат, но това са САЩ, ние обичаме нашата прекалено деспотична полиция.

Само мнение, но имам чувството, че списъкът на най-лесните и достъпни прекурсори са PMK етилглицидат и хелионал, а след това има и други като този, който друг човек спомена, мисля, че е mdp2np, а също и по-"назад" като пиперонилов алкохол и пиперин. Просто зависи от това колко риск искате да поемете и колко работа искате да свършите, за да стигнете до амина.

За това, което си заслужава, работех в една от частните транспортни компании, една от големите. Там минават толкова много гадости, че на ниво работници никой не би се притеснил, ако от кутията падне цял килограм. Супер натоварено е, супер стресиращо е и числата/коефициентите са много в твоя полза. Веднъж имахме пакет, който просто миришеше на трева, и просто го изпратихме, защото това е проблем на някой друг, а на нас не ни пука.

Ако сте фокусирани върху безопасността, поръчайте пратката си на Tor браузър в публичен интернет, докато носите много дрехи като шапка и слънчеви очила. След това почистете дома си от всичко незаконно, имам предвид всичко. Дори не джойнт да имаш там. Ще бъдете добре.
 
Top