Question Въпроси към производителите тук, във форума на ВВ. Кое е най-успешното ви затъмнение за изпратени пакети?

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Мислете за това като за своеобразна анкета. Правя проучване за това кой изглежда е най-успешният метод сред доставките на наркотици до купувачите. Всички ние имаме свои уникални техники за замазване на пакетите с наркотици, за да избегнем конфискуването им по време на транспортирането. Така че исках да попитам другите производители какъв е вашият начин за това?

За да се поддържа чистотата на поста, би било хубаво да опишете техниката си и да отбележите за кой конкретен наркотик се отнася (човек може да замаскира различни вещества по различни начини). Би било хубаво да отбележите дали някоя опаковка, опакована по този начин, някога е била конфискувана. Моля, опишете какво прави вашия метод уникален и какви са предимствата/мерките за сигурност, които той носи. Също така би било чудесно, ако сте използвали различни начини извънредно, за да ги сравните поотделно въз основа на личното си мнение. Може би най-важното е да споделите с нас етикетите, свързани с конкретния наркотик (как сте маркирали пакета отвън, за да може митничарите да го прочетат).

Този пост наистина е насочен към хора с опит. Ако сте изпратили един пакет и сте го нарекли "ден", то това не доказва с нищо ефективността на вашия подход. Аз не съм фантазьор и гадняр. Не е необходимо да имате етикет "Производител", за да се включите в тази тема. Просто някакъв личен опит юк.

Мисля, че една малка дискусия няма да навреди на никого.
 

mistun

Don't buy from me
Member
Joined
May 17, 2023
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Всичко, което някога съм изпращал по пощата, е било изпращано в двойни вакуумни пликове (плик в плик). Нося ръкавици, а всяка торбичка се почиства с помощта на вана с изопропилов алкохол или етанол и се почиства старателно, след като бъде запечатана. Това по същество предотвратява излизането на каквато и да е миризма, а вакуумните торбички сами по себе си са доста евтини.
Никога не съм имал конфискувана пратка, но никога не съм изпращал международни пратки, така че може и да не е напълно уместно. Успешно съм изпращал гъби, трева и мескалин по този начин.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Готово. Благодаря за вашия принос. Слагате ли нещо друго в опаковката освен двойно запечатаната вакуумна торбичка, за да я смесите?
 

mistun

Don't buy from me
Member
Joined
May 17, 2023
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Не, но това е нещо, върху което трябва да работя повече. Също така съм чувал за някои методи за скриване на кокаин, като адсорбиране върху дървени въглища или смесване с тиоцианат
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Да, въгленът е бил използван в епохата на Ескобар от съперничещия си картел.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Прочетете темата, която коментирате, ако някой каже, че методът за скриване на кокаин е тиоцианат, е нормално да попитате как се прави това, не всеки знае какво е тиоцианат.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Е, преди не го бяхте формулирали по този начин. Почти ми се струваше, че коментирате в грешната тема. Ако бяхте казали нещо от рода на "Видях хора, които използват тиоцианат. Защо? Как помага?" Това би имало смисъл, но изразът ви изобщо не загатва за транспортна връзка
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Какво мислите за опаковането на вещества с помощта на домашен 3D принтер?

Когато изпращате вещества, е важно да имитирате правилната легенда, която е посочена в документите (коносамент).

Ако е възможно, по-добре е да се използва автоматична доставка, тъй като пратката преминава през контролните скенери във въздуха.

Необходимо е да се оформя с помощта на фалшиви лични данни и данни за контакт.

Понякога скривам вещества в електрониката.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Всъщност и аз обмислях това. В много страни има специализирани контейнери за боклук, които можете да разграбите, за да се сдобиете с различна счупена електроника, включително печатни платки и други подобни. Те се различават значително по плътност по цялата си повърхност, за което проверяват рентгеновите скенери. Това наистина изглежда като най-добрия начин за скриване на вещества, ако ги разпределите по някакъв начин равномерно по повърхността, да речем, на произволна платка. Хубаво.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Ако се изпращат скъпи и големи количества, той трябва да съответства на историята. Не може да бъде евтина примамка, ако изпращането струва 2000usd или smth. Той трябва да съответства на историята. Ако примамката изглежда скъпа и добре направена, хората я купуват и плащат хиляди или нещо друго за изпращането ѝ. Трябва да бъдете креативни, за да печелите пари
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Получих проба от кодеин от Китай и когато пристигна, получих плодова торта. Това ме обърка и започнах да си мисля, че сякаш е напоен в тортата или нещо подобно, докато накрая разбрах, че има фалшив център. След това успях да намеря страната, която се отвори, и със сигурност вътре имаше пакетче постно. И то успя да мине през китайската и американската митница. Беше адски хитро.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Интересно, това беше поръчано чрез Alibaba?
 
View previous replies…

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Всъщност това беше един продавач от тук, той направи публикация във форума за проби с няколко различни лекарства, които да предложи. Първо се свързах с него и получих химикала, който исках, и той го изпрати с за няколко дни и той стигна до мен в САЩ за малко повече от 2 седмици, мисля. Бях психически готов да му напиша преглед и да направя някакъв истински бизнес с него, но той изчезна. Не мога да намеря него или постовете му никъде и дори попитах мода и той каза, че не знае нищо за него. Това е лудост.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Проклет човек o_O

Имах същото с един човек от Испания, изпрати ми 10 бутилки кодеин на невероятна цена и никога повече не се появи след първата успешна поръчка, това боли :D :D
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
По дяволите, това е тежко, винаги боли да загубиш такава тапа
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Популярните вещества са кошмар за транспортиране. Ако кучетата могат да ги усетят, работата ви става много по-трудна. Трева, кокаин, ксерокс, метамфетамин и т.н... Изискват вакуумно запечатване и дори тогава то не е гаранция. С тези вещества на практика играете на игра дали ще бъдат хванати, или не. Ако сте наистина добри, може би 5% от пакетите ви ще бъдат конфискувани. Почти невъзможно е нито един от тях да не бъде конфискуван. Хората не осъзнават това, става въпрос повече за начина, по който е изпратен пакетът, отколкото за каквото и да било друго. Ако в него има някакви червени знамена, има вероятност да бъде претърсен. Липса на обратен адрес, двусмислено описание, етикет, създаден онлайн, ниска обявена стойност и т.н.
За това, което изпращам в момента, е доста лесно. В зависимост от държавата понякога изобщо не се налага да го крия, защото е законно. Те не могат да конфискуват стоки, които не са забранени. Обикновено обаче го скривам в рамките на даден артикул. Нещо малко, което може да бъде издълбано, за да побере няколко грама прах. Също така не искате предметът да може да се отваря лесно. За да получите достъп до съдържанието, предметът трябва да бъде унищожен. Стига да е добре опакован, той не изглежда подозрителен и на рентгена. Използвам памучни топчета, за да го опаковам наистина плътно, така че да няма празно пространство. Предметът също така не трябва да е прекалено тежък или лек за това, което представлява, така че можете да сложите само толкова много в един предмет или трябва наистина да го напълните с памук или нещо друго, за да увеличите теглото. ИЗБЪРШЕТЕ ВСИЧКО!!! Вместо да разчупят предмета, ако го намерят за подозрителен, те ще го избършат отвън и ще го проверят за остатъци. Надяваме се, че това ще помогне
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Тестване отвън. Интересна забележка...
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Съжалявам, не, имам предвид само изделието, в което се намира продуктът. Например, ако съм скрил кокаин в плюшено мече, те вероятно няма да унищожат плюшеното мече, а вместо това ще видят дали има малки количества във вътрешността на опаковката или на плюшеното мече. Ако резултатът е положителен, значи са ви хванали. Трябваше да го кажа по-ясно, разбирам откъде идва объркването. Не, те не правят проба от външната страна.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Да, разбрах. Искрено намерих коментара ви за интересен. Не е включена ирония
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Играта се усложнява, когато стигнете до сто грама доставка.
Но да.
Първият червен флаг е страната на произход. Ако живеете в държавата на наркотиците, ще имате проблеми с доставката до други континенти като САЩ.
Виждал съм някаква оферта на малкия Г от Европа за доставка до САЩ или Австралия с експресна доставка. Никога не е работило, бавно и стабилно е най-добрият вариант и познавам много умни продавачи, които предлагат само опция за обикновена поща само до тези държави. Трябва само един пакет да бъде конфискуван, за да започне изграждането на случая и разследването. Останете в безопасност G's и последно.
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Ако изпращате големи количества, всичко това е игра на цифри. Фалшивите адреси са задължителни. Получателят трябва да използва пощенска кутия с фалшиво име. Изпращайте с експресни пратки. Целта тук е просто да надхитрите системата. Следете номера за проследяване. Използвайте VPN, когато проверявате номера за проследяване!!! Ако пакетът изобщо се забави, забравете за него. Той е изчезнал. Ако няма забавяне и е доставен навреме, шансовете ви са добри. Това не е игра, която можете да играете вечно. Спечелете парите си и напуснете, преди да се създаде наистина силно дело срещу вас. НЕ СЕ ЧУВСТВАЙТЕ УДОБНО! Никога не си мислете, че понеже веднъж е работило без проблеми, ще работи отново.
 
Top