Prolintane

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Здравейте, приятели, имам един въпрос. Някой знае ли как се синтезира дадено вещество? 1-фенил-2-пиролидинилпентан (AKK=Prolintane) от метамфетамин Благодаря ви за отговора и знанията.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Това вещество не може да бъде получено от метамфетамин. Предполагам, че то може да се получи от съответния аналог на фенилацетона чрез редукция с пиролидин, подобно на синтеза на метамфетамин
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
1Благодарим ви за съвета.
2 В моята страна прекурсорите за P2P/P2NP Тези вещества са много редки.
3 В моята страна това не е възможно. Ако имам изходно вещество p2p/p2np само 1,mg, може да умра от полицията
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
По каква причина се нуждаете от пролинт? Той е слабо активен, за разлика от a-PVP
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Пресовайте 500 таблетки XTC с Prolintane 10.G и го наречете "HYDRA" нов продукт.
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Братко, имам нова идея. Какво мислиш за това? (никотин)
Мога ли да синтезирам пролинтан от никотин?
 
View previous replies…

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
А може ли да се синтезира от това вещество? (Алил бензен)
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Не.
трудно е да се получи прекурсор за синтеза на пролинтан, най-вероятно ще трябва да го синтезирате сами. Не мисля, че това е добра идея, самото вещество не е толкова интересно, за да се влагат толкова много усилия в него.
Или пък имате интерес да го направите законно във вашата страна?
 

BufoKing

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 30, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Защо е необходимо да се прави това? Не отивайте там. Работи ли? Абсолютно! Издържа ли? Не е. Натрапчивото желание за повторна доза е по-силно от кокаин.
Ще проявите силно антисоциално поведение. Чувствате се като гадно след първите 10 минути и започва преследването на дракона. Той е силно пристрастяващ, но отплатата е ужасна. Миризмата наподобява миризма на горяща пластмаса. Кара кожата ми да пълзи. Придържайте се към амфетамин.
Или пвп, ако това е видът на високото, което искате. Newmind продаваше тези неща. После го замениха с Papp, който беше слаб. И също толкова гадно.
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
В Африка армията ми от приятели приемаше само трамадол. Това е така, защото традиционните химикали и средства не са достатъчни за производството на лекарства. Затова трябваше да намеря заместващо лекарство.
То поне е по-добро от трамадола.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Можете да направите реакция на Гринярд на бензилмагнезиев хлорид в диетилов етер (или още по-добре - дибутилов етер) върху бутиронитрил и да получите 1-фенил-2-пентанон. След това го кондензирайте с пиролидин във воден разтвор на етанол и направете редукционно аминиране с алуминиева галинстан амалгама, за да получите пролинтанова свободна база. Филтрирайте с фуния на Бюхнер и разбъркайте HCl, за да получите Prolintane HCl. Пролинтанът беше доста добър. Има начин да се синтезират метиопропамин и етиопропамин от тиофен.
 
Top