Question Прахообразна форма срещу скална форма

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Така че,

Живея между 2 уникално различни пазара на дрога. Приблизително на час в едната посока съм на единия, а на час в другата посока съм на другия пазар. И двата пазара са големи, на открито. На единия пазар дрогата се продава в торбички по 5, 10 и 20 долара. Нарязаната дрога вече е добавена, както и всички вещества, които са доставени на едро (различни фенталози, h, нитазени, бензо, ксилазин и т.н.) Всяко място има различни рецепти. Торбичките са огромни, но е очевидно, че има тонове cut n filler. Сега на другия пазар, който е на приблизително същото разстояние в обратна посока, също продават дрога. Те продават торбички по 20 долара, половин грам и грам. За разлика от първия споменат пазар дрогата в този район винаги е под формата на камък. Ако някой се опита да продаде прах, няма да има никакъв късмет. Тези 20-доларови торбички или половин или цял грам обикновено са с хапчета дормин (дифенхидрамин), включени в торбичката с камъка или в допълнителна торбичка, прикрепена към торбичката с камъка. Тъй като съм запознат и с двата пазара, съм наясно, че пазарът с камъни с дрога все още е силно нарязан. Просто те по някакъв начин добавят своя хинин, ксилазин, етизолам или манитол и по някакъв начин смесват говната заедно и я превръщат отново в скална форма. Чувал съм много методи, но повечето ppl изглежда просто са гледали процеса и не могат да преподават. Можеха да кажат, че се използва преса или се превръща в течност, след което се замразява. Има ли някой опит в това, защото не мога да си позволя да прецакам нещоһттр://.....
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Приятелю мой, напусни тези пазари и купувай в този. ако купиш нещо, то ще бъде чисто. А ако е нарязано, могат да ти кажат с какво и колко.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Така че ppl, че продавач тук са готови да използват тяхната услуга за ескроу правилно ?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Каква, по дяволите, е тази дрога? Каква държава? Това звучи налудничаво, човече, говорим за културен шок! Мога да вляза в гората навсякъде около мен и да намеря наркотици или прекурсори. Много класове от. Бих се изкарал на улицата и бих си избърсал задника с гола ръка, преди да платя пари за това, което си описал
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
САЩ. Снабдяването премина от централноамериканските наркострани като Колумбия с Пабло Ескобар към мексиканските картели. Контрабандата стана по-трудна, така че № 4 започна да се замества с фентъзи. След това поради законите срещу фента започват да се появяват други подобни вещества.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Проблемът в САЩ н Канада сега е транквилизаторите да се добавят към фента. Ами реално при изследване с газова хроматография в много от изследваните торбички има до 20 вещества.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Повярвайте ми, минал съм през 100 страници анализ, ако сте в САЩ, проверете Този ресурс, може да видите някоя гадост от вашия край, може би дори нещо, което сте опитали. Доколкото си спомням, те ще тестват ВАШИТЕ ДРОГИ срещу 100 долара, просто ги изпращате по пощата.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Единствената дрога, която купувах, съдържаше само диацетилморфин и парацетамол. Пухкав бежов прах.
 
Top