Question МОЛЯ, ПОМОГНЕТЕ!!! правни въпроси, свързани с публичния од :(

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
сериозно се прецаках, предозирах с лед на публично място. мисля, че някой се е обадил на полицията, защото чух някой да споменава наркотици в разговор и видях около 3 полицейски коли малко след това, така че си тръгнах възможно най-бързо (без да изглеждам като пълен наркоман), но се изплаших и оставих торбичката на мястото и имам пръстови отпечатъци и вероятно остатъци. толкова съм уплашен. какво да правя?

Може би просто съм параноик, защото имах слухови халюцинации, докато се прибера, но мисля, че вероятно съм прецакан
аз съм известен потребител в моя район (не на лед, а на други неща)
 
Solution
If they didn't see you in possession of the bag and then immediately aquire it without taking their eyes off of it, they can not show a chain of possession that unequivocally leads to you. If you have never been arrested before they don't have your fingerprints. If you have, did they take your prints? They don't magically have them. Paraphernalia is a low charge and they likely wouldn't waste their time prosecuting a paraphernalia charge less than 1)2g depending on the state) even if they come to harass you, be confident that the case isn't a slam dunk and it's a low charge. If you admit nothing they have nothing. You handed out a dozen sandwiches to homeless people, one of them subsequently used the empty bag to hold some drugs. That's...

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
Вероятно е важно да се отбележи, че бях видимо изнервена. не спирах да се изчервявам, потях се наистина силно и изглеждах уплашена като дявол (защото бях)
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Какви правни проблеми вече са се появили?
Не е необходимо да се притеснявате предварително.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
все още няма, така че ur прав ^^;

Просто се притеснявам, защото може да ме идентифицират по пръстовите отпечатъци
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
За коя държава става дума Великобритания. Ние имаме почти същия тип правна система. Тази чанта, която оставихте, изчезна ли, когато се върнахте? Колко беше количеството в чантата? Мисля, че ако отречете всичко повсеместно, ще бъде невъзможно да се повдигне обвинение. Единственият човек, който може да ви навлече неприятности, сте вие. Не казвайте нищо на полицията, а си плащат глобата. Жена ли сте или мъж?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
аз съм в САЩ. оттогава не съм излизал от къщата си, така че не знам дали все още е там. чантата беше почти празна, може би малко остатъци. аз съм жена. дали все още ще бъде невъзможно дори с пръстови отпечатъци?
 
View previous replies…

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Били ли сте някога арестувани? В кой щат се намирате. Случайно ли сте химик.
ако никога не сте били арестувани в САЩ, е много малко вероятно да имат ваши отпечатъци, а още по-малко вероятно е отпечатъците дори да могат да се видят върху чантата.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Освен това всичко, което сте правили, е било поклащане на всички? Вие всеки цвят, освен белия, трудно бихте могли да бъдете арестувани тук точно сега. Ако това е в Калифорния, дори ще те представлявам, но ти казвам, че си добре. Освен ако не си красиво бяло момиче, тогава си в голяма беда lol
 
  • Haha
Reactions: vis

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
Нейната сложна ил pm u
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
и да, аз видимо се изплаших и в един момент много повръщах. азиатска + бяла смес, но имам тен, така че :/
 
  • Wow
Reactions: vis

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Ако в чантата ви не бъдат открити незаконни вещества, няма да има проблем. Никога не се знае защо сте повърнали, може би сте били отровени. Препоръчвам ви да се наспите добре, да приемате витамини и да преценявате ситуацията без параноя. И в бъдеще внимавайте с тежките наркотици, те трябва да са забавление, а не проблеми.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
ур прав, опитвам се да не се притеснявам за това. благодаря sm :)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ако не са ви видели да притежавате чантата и след това веднага да я придобиете, без да откъсвате поглед от нея, те не могат да покажат верига на притежание, която недвусмислено води до вас. Ако никога преди това не сте били арестувани, те не разполагат с вашите пръстови отпечатъци. Ако сте имали, взели ли са ви отпечатъци? Те не разполагат с тях по магически начин. Съпътстващите вещества са ниско обвинение и те вероятно няма да си губят времето да преследват обвинение за съпътстващи вещества, по-малки от 1)2 г в зависимост от щата), дори и да дойдат да ви тормозят, бъдете сигурни, че случаят не е замазан и е ниско обвинение. Ако не признавате нищо, те нямат нищо. Раздали сте десетина сандвича на бездомници, впоследствие един от тях е използвал празната торбичка, за да държи някакви наркотици. Това не е ваш проблем. Те могат да излъжат и да кажат, че са ви видели, или да имат видеозапис. В момента не отговаряте на въпроси.
 
Solution

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Веднъж се измъкнах от обвинение в употреба на марихуана (всъщност два пъти), защото имах в портфейла си торбичката, в която отиват доларите. И първоначално те не я видяха. Когато стигнахме до полицейското управление и те я намериха, тя беше в багажника на колата, но не беше отчетена, така че нямаше верига на притежание. Другия път им казах в съда, че искам да го изследват самостоятелно, а те не можаха да го измислят. Подозирах, че това ще е така, защото офицерът коментира колко е хубава ( това беше около 1998 г., преди висококачествената марихуана да е в изобилие), а той беше синът на шерифа, за когото знаех, че е пушил трева, преди да стане полицай.
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
11
Points
8
Обичам КОРУПЦИЯТА!!!
Няма нищо по-хубаво от корупцията!)
Променете мисленето си, търсете корумпирани служители във висшите кръгове, станете *Макенас*
И създайте свои собствени правила!)
 

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
45
Reaction score
31
Points
18
Deals
11
Не е нужно да се притеснявате. Употребата на наркотици не е незаконна. Ако намерят чантата ви с пръстови отпечатъци, това не означава нищо, защото винаги някой може да ви измами, като сложи нещо вътре.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Употребата на наркотици Е незаконна
Раздел 2925.31 - Злоупотреба с вредни упойващи вещества
(А) Освен за законни изследователски, клинични, медицински, стоматологични или ветеринарни цели, никой, с цел предизвикване на интоксикация или подобни физиологични ефекти, не може да придобива, притежава или използва вредни упойващи вещества.
(Б) Който наруши този раздел, е виновен за злоупотреба с вредни упойващи вещества, което е престъпление от първа степен. Ако нарушителят преди това е бил осъждан за престъпление, свързано със злоупотреба с наркотици, злоупотребата с вредни упойващи вещества е престъпление от пета степен.
(C)
 

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
45
Reaction score
31
Points
18
Deals
11
Добре, добре. Щом u казваш така. Моята грешка.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Това е едно от онези неща, които зависят от мястото, където се намирате. В Калифорния, Орегон и Вашингтон практикуват намаляване на вредите, така че въпреки че технически е незаконно, никога не обвиняват хората в злоупотреба с наркотици. В други щати го използват като вероятна причина, за да получат заповед за обиск или разследване, но обикновено то отпада преди съда. В други щати ви обвиняват във всичко, в което могат. Това не е само в щатите, но и в различните юрисдикции има различни политики
 
Top