Question P2P до амфетамин сулфат чрез реакцията на Лойккаерт Валах! Може ли някой да ми помогне, моля?

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
25
Points
8
Здравейте на всички,

Намерих стабилен източник на P2P от Китай, цената му е само 350 USD/L и е наистина чисто безцветно масло, не е оранжево, жълто или знак за примеси, а мирише малко на цветя и ябълки, както трябва да мирише P2P!
Сега искам да синтезирам амфетамин сулфат чрез реакцията на Leuckaert - Wallach, разбирам, че това е двустепенна реакция, както виждате на приложеното изображение, аз съм от Холандия, така че искам да го направя, както е показано на изображението, по ''холандския начин'' с H2O, може ли някой да ми напише подробен синтез с всичко останало, което ми е необходимо, защото аз не съм химик!
Искам да започна със 100 ML P2P....
Благодаря на всеки, който се ангажира!
 

Attachments

  • HCQi7TkJRy.png
    HCQi7TkJRy.png
    87.9 KB · Views: 128

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
ако сте от Нидерландия, отидете на www.laboratoriumdiscounter.nl/de/, купете натриев борохидрид и редуцирайте с него. можете също така да използвате p2p с борохидрид. в раздела за амфетамини има ръководство как да редуцирате p2p с натриев цианоборохидрид, а той е още по-слаб от борохидрида. и ако имате лош резултат, можете лесно да синтезирате натриев цианоборохидрид с натриев борохидрид. и не използвайте метода на Левкарт, той винаги отнема повече време и добивът е гаден. 30% е нормално, дори лошият борохидрид трябва да се справи по-добре, а вие сте в НЛ. така че лесен достъп до борохидрид, не си губете времето
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
25
Points
8
Можеш ли да ми направиш подробен синтез как се работи с натриев борохидрид ? защото съм noob
 
Top