Question Единствен начин за достъп до форумите на rc?

thevines2

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Дарение от 1000 долара ли е?!?!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Не. можем да предоставим безплатен достъп, ако смятаме, че сте направили достоен принос към форума. За предоставянето на достъп до РК отговаря @G.Patton.
 

toppwap

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Какво представлява rc форумът?
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Погледнете основната страница.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Какво тогава можете да наречете достоен принос? Достатъчно ли е да се включите в общността или трябва да предоставите синтез? Едва съм започнал пътуването си, но мечтите ми са големи. Забраненото знание е твърде примамливо, за да бъде пренебрегнато...
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Здравейте. това означава публикуване на интересна полезна информация за производството на лекарства и около това. Споделяне на резултатите от синтеза, обсъждане на някои теми, даване на полезни коментари и препоръки и така нататък.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Това прави въпроса, който зададох, отговорен, ще направя повече, за да се опитам да постигна статут на RC. Може би ще направя раздел за това как да си приготвяте химикали от извънборсови консумативи като първите ми неща, които ще помогнат, забелязах, че набавянето на химикали е трудна работа на някои места, обикновено приготвянето на собствени е единственият начин.
 
Top