Question Имате нужда от помощ при избора на синтез.

PabloEscobar

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 12, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Здравейте на всички Аз съм нов във форума. Въпросът ми е кой синтез според вас е най-изгоден от всички и също така си струва да се опита? Благодаря ви.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43

зависи от клиентите ви или от това, което можете да продадете
 

PabloEscobar

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 12, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Кои са някои лесни за производство продукти?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Амфетаминът и 4ММК са по-лесните според мен
 

shr00mz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
лесно ЛСД дори не е необходимо да синтезирате, просто направете екстракт е доста просто и е като малко по-слаба версия на ЛСД
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Метакулон (Qualuudes). Съществува ОГРОМНО любопитство към това съединение. Дискове и какво ли още не. В същото време наоколо няма нито едно. Сравнително лесно за производство, но изисква големи дози за постигане на ефект (4-600 mg:s), което малко ограничава търговската жизнеспособност.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Предполагам, че най-печелившите химикали са тези, от които повечето хора по-скоро трябва да стоят настрана (карфентанил, фентанил, алпразолам и т.н.).
Амфетаминът е доста разпространен и във форума има много хора, които могат да ви помогнат с това :)
 

Grandthumb123

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
36
Reaction score
37
Points
18
Етанолът се получава много лесно, чрез ферментация. Мефедронът или метамфетаминът е много лесен. Това обаче зависи и от това с какво разполагате. Мисля, че можете да направите ДМТ от триптамин чрез едностъпкова реакция (Може би трябва да проверите това). Така че не може да се каже кое е най-лесно.
 
Top