Question Looking for a vendor Nabh4,p2np поръчка полланд EU_EU , безопасно ?

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Здравейте, момчета. Живея и работя в ЕС. Искам да купя тези две съединения в ЕС. Не е ли проблем да поръчам 10 кг опаковки от тези компании? Бих предпочел да купя от коректен член. който, грижливо опакован и винаги в наличност, ми го изпраща скришом
 
Solution
Hello, first of all, follow our rules and don't post same question in several topics. It is spam.
About your question, visit BB Listing and ask from suppliers. There are several supplier of P2NP and NaBH4 in EU.

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Директно 10 кг? рисковано е, импо, имате фалшиво име, фалшива лична карта или smtg, за да сте анонимни? имате анонимен адрес и т.н.?

За мен е необходимо, преди да направите поръчка, да видите каква променлива може да ви направи публично достояние, трябва да видите всяка променлива и да видите всеки начин, ако нямате фалшиво име, може би могат да ви проследят или smtg, но ако ви проследят, сте сложили фалшив адрес? имате скривалище, където да скриете нещата си? имате извинение за химическите си неща? познати сте на полицията?
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Здравейте, преди всичко спазвайте нашите правила и не публикувайте един и същ въпрос в няколко теми. Това е спам.
Относно въпроса си посетете Списъка на ВВ и попитайте доставчиците. Има няколко доставчика на P2NP и NaBH4 в ЕС.
 
Solution

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Намерих идеи за скрита доставка, фалшив адрес, много хора писаха за своя опит във форума. Бих предпочел да имам достойно частно лице (ЕС) тук във форума, което го притежава и продава. някой?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Всички доставчици в Списъка на ВВ са прилични. Можете да ги попитате директно за мъртви капки от реактиви или за адресирани фалшификати. Сигурен съм, че те ще ви дадат ценни съвети.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
съжалявам, че не можах да изтрия другия си въпрос. благодаря ви за отговора
 
Top