Question Въпрос за процеса на кристализация на метамфетамина?

SonsOfTheWicked

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 21, 2023
Messages
2
Reaction score
4
Points
3
Гледах третата част на "Готвене на кренвирши" с чичо Фестър, когато в края на видеото то прекъсна, преди той да успее да кристализира продукта. Някой знае ли процеса, който е използвал, или процес, който ще работи?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Аз съм тук само за отговора. Вчера изчистих малко, като го натроших и го промих в 100% ацетон в моята фуния на Бюхнер, след което кипнах малко дестилирана вода и я разтворих с пипета, докато всичко се разтвори. След това пуснах малко ацетон, за да стане горещ, и го добавих на капки към сместа, която стоеше в тенджерата, в която варих водата (в стил двоен котел), докато стане мътна. След това добавих още няколко капки вода, докато се избистри. След това сложих капачката на буркана и го увих с кърпа, за да се охлади.след няколко часа той отиде в хладилника. Преди лягане го сложих във фризера. Тази сутрин беше замръзнала каша, която не можеше да се отдели, затова я загрех и изпарих цялата течност. Оставих я да се втвърди, изстъргах я от буркана върху фолио и я сложих под електрическа крушка. Това, което имам сега, са аморфни кристални възелчета, но те са загубили 23% от теглото си, имат много по-добър вкус и по-лесно се опияняват.
Обобщение; изплакването с ацетон беше сравнително ефективно, а рекристализацията беше безполезна
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Ph 5, ацетон 99% с hcl и оставете за една седмица. ще се образуват кристали, това ще работи за голям мащаб.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Ще се превърнат ли те в големи кристали или ще си останат микрокристали?
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Не много голям, но не и много малък, той се превръща в ледени кристали. след като го нагреете, той се превръща в бели като скала кристали, големи енуайт, което costumer от щастлив:)
 
Top