Question Мефедрон в САЩ?

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Разпространен ли е мефедронът в САЩ?

Лично аз никога не съм виждал да се предлага от улични продавачи, но съм сигурен, че се купува онлайн.

Изглежда, че първоначално хората не биха го харесали, тъй като изглежда като "химикал за научни изследвания", но може би ако цената е подходяща и се предоставят безплатни мостри, хората определено биха го харесали.

Просто изглежда като неизползван пазар.
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Същото много хора начин за A-pvp flaka и сега им флорида е епидемия.
Мефедронът е в батсалти
4mmc е като смес от mdma и кокаин.
1 грам може да се продаде за 100 долара
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Съгласете се с вашия щат, че това е неизползван пазар. Има ниски производствени разходи и подобен на кокаина ефект, лесен синтез и не скъпи прекурсори. Можете да го продавате за 30-35 USD/g и да получите огромна печалба.
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Не съм търсила тук, но цената на бром 4 метил пропиофенон не може да е по-висока от pmk EthGly, нали? Имам килограм от него за 300, представям си, че прекурсорът 4mmc е по-скоро 200.

Мислех за този ценови диапазон, може би 40 за грам. 60 изглежда малко високо, тъй като изглежда, че човек може да изгори това бързо, дори и сам.

Получавах добър кокаин за 60 грама и го делях с приятел за една нощ. 30 беше разумна сума, но ни караше да го правим най-много два пъти седмично. При 40 за грам подобна употреба щеше да е много повече, например 3 или 4 пъти седмично, а това е добре за бизнеса. Просто мнение.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Погледнете цените около списъка. Можете да го произведете сами в доста голям мащаб за кратко време. Не се нуждаете от голяма лаборатория. Има само един недостатък, че 2-бромо-4'-метилпропиофенонът има силна миризма.
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Същият синтез е като bk mdma като mmc, но използваме друг прекурсор bk-mdp2p
 
Top