Question Максимален размер на синтеза/производството за един човек?

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Интересно ми е колко голяма може да бъде лабораторията на човек и какви количества може да поеме, като тегло, само с един човек. Конкретно за амфетамините

Има стара, лесно откриваема онлайн страница за мащабно производство на метамфетамин, която изглежда се справя с няколко килограма наведнъж.

Чудя се колко голям може да се получи без оборудване с двигател като мотокари и стъклени или стоманени реактори.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Здравейте,

Исус Христос, откъде идват всички тези хора?

Имате ли някакъв опит в професионалния живот?

Въпросите ви зависят от човека, който изпълнява задачата.

Един човек може да се справи само със 100 г, друг с 2 кг.

Просто започнете да четете, опитвайки се и разберете.
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Искам да кажа, че, разбира се, това зависи от опита, знанията и т.н. на човека. Но в определен момент ще се появят физически ограничения, които изискват или повече хора, или задвижвано оборудване.

Ако трябва да бъда по-кратък, ако приемем, че човек е средностатистически химик, какъв е общият максимален размер, с който може да се справи в един синтез? От моето търсене изглежда, че е няколко килограма.
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Всичко, разбира се, зависи от знанията, метода на синтез и прекурсорите. За един ден можете да направите както 100 г, така и 100 кг.
Затова трябва да сте конкретни... с какви помещения разполагате и какъв бюджет имате за инвестиции в прекурсори и оборудване.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Ще ви дам предимство на съмнението по този въпрос.

Например аз самият не съм химик. Но всекидневната ми работа изисква от мен да бъда много организиран, самостоятелен и високообразован.

Със сегашната си конфигурация мога да произвеждам по 1,5 кг всеки ден.

Ако инвестирам в по-голяма лаборатория с повече оборудване, без да броим химическия реактор, бих могъл да произвеждам по 5 кг.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Буквално тонове, ако разполагате с място за многоетажен реактор с тегло 2-4 т. Ще трябва обаче да сте здрави, ще е много нагоре-надолу само по стълбите.
 
Top