Looking for a vendor Търсите семена от кока или листа от кока

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Вашият добив за екстракция на свободна база на кокаин от листа от кока или чай от кока е приблизително 0,48%

При това положение ще ви трябват камиони с листа само за производството на 1 kg кокаин ( +/- 210 kg за 1 kg кокаин).
Тази необходима инфраструктура вероятно не си заслужава.
Това, което правят хората, които синтезират кокаин в европа, е да внасят продукти, съдържащи свободна кокаинова основа, като цимент, текстил или други, за да извлекат след това свободната кокаинова основа от продуктите с химическа процедура.

Най-добрият ви залог вероятно ще бъде да намерите евтин източник на качествен кокаин.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Микропулверизираният Делис се предлага в магазините на Клийннет и е лесно да се прекара през митницата от Перу, ако сте в страна, която не говори испански, тъй като е търговски опакован и представлява само зелен прах, те го приемат за зелен чай. Освен това той лесно се смила. Семената би трябвало да са лесни за набавяне чрез просто търсене в Google, тъй като не са незаконни в повечето страни.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Семена и живи растения, които можете да получите тук - https://www.vreeken.nl/
100% легитимни и без измама, истински приятни хора добра комуникация и ми отне много време да ги намеря. За съжаление семената се предлагат само веднъж годишно и трябва да направите предварителна поръчка, а след това истинската работа е да ги поддържате живи. Всичките ми 6 семена покълнаха, но ми беше трудно да ги поддържам живи повече от 6 месеца, планирам да отида и да си купя някои живи установени растения.
Що се отнася до доставчиците на листа от кока, аз също търся потвърден контакт за доставка, който може да изпрати до Обединеното кралство, не се интересувам от извличане, а само от възможността да имам малко.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Благодаря за публикуването на връзката! Имам желание да намеря и доставчици на кокаинови листа, които могат да доставят в насипно състояние, и вече имам един в списъка.
Можем да обменим малко информация чрез DM, отворен съм за споделяне!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Моля, не публикувайте просто линкове без причина. Първо добавете връзка в директорията за връзки, изчакайте да я одобрим и след това публикувайте вътрешна връзка към директорията. По този начин общността ще може да оценява сайтовете и да разбира кой е надежден и кой не.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Отбелязва се! И моите извинения за нарушаването на правилата, мислех, че съм прочел всички правила на форума. Няма да се повтори.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
189
Reaction score
139
Points
43
Deals
10

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Моля, не публикувайте просто линкове без причина. Първо добавете връзка в директорията за връзки, изчакайте да я одобрим и след това публикувайте вътрешна връзка към директорията. По този начин общността ще може да оценява сайтовете и да разбира кои са надеждни и кои не.
 
Last edited by a moderator:

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Хубаво едно за връзката, ДМ, ако купувате оттам и получавате това, което сте поръчали! А за да бъда честен, наруших това правило, като публикувах линк без одобрение чрез добавяне в директорията за връзки първо.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
189
Reaction score
139
Points
43
Deals
10
Не разбрах, че това е начинът за добавяне на връзки, извинявам се
 
Top