Defendant found to be a scammer Лиликао измамник, избягвайте я

Status
Not open for further replies.

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Купих 1време за нея всичко беше к, сега той ме измами от 2800 usd.
Бъдете внимателни, направих плащането за поръчката и на следващия ден след като я изпратих, той ми каза, че не е получил плащането и да му дам идентификатора на транзакциите, дадох му транзакциите, а след това той ми казва, че не са получили парите и да говоря с отдела за обслужване на клиенти на биткойн.
чували ли сте някога за такава служба за обслужване на клиенти на биткойн - 😂😂😂😂?
Проверих транзакцията и биткойнът се появява на адреса, който ми дадоха, моля, забранете @Lilycao да го използва в този форум
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
NgFmwe6zPU
 

Attachments

  • BfTIdWMmVU.jpeg
    BfTIdWMmVU.jpeg
    197.9 KB · Views: 68
  • iOAjn7UzM0.jpeg
    iOAjn7UzM0.jpeg
    201.2 KB · Views: 59

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Изглежда, че най-накрая е успял да събере парите и ще ми изпрати пакета
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
124
Reaction score
55
Points
28
Имам и други проблеми с този продавач.

Въпреки това, за да бъда напълно честен, винаги съм получавал пакетите.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Всички продавачи на тази компания са отстранени от нашия форум поради многобройни оплаквания относно качеството на продаваните от тях стоки. А също и поради нежеланието им да решават проблеми с купувачите. Някои проблемни ситуации се решават в продължение на няколко месеца и все още не са решени.
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Сега той/тя вече не отговаря
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
u guys should remove her products, ik she has a scam tag so its not like anyone will 2 buy them, but still... takes up uncessary space on the showcase
 

LilycaoScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 30, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
8
Deals
9
Изглежда, че все още трябва да кажа нещо. Сътрудничил съм си с този човек един път, който премина много гладко. Приехме ескроу, защото съм напълно уверен в своите продукти и услуги. Много доставчици не приеха ескроу, но за втори път Тъй като вече сме си сътрудничили един с друг, ние правим част от биткойн частно, за да избегнем твърде много спад на цените. защото, когато за първи път получихме плащането му за ескроу, то има 100 долара по-малко и ние загубихме пари и той не плати никаква разлика, аз не се оплаквах по това време, защото сме доставчик на доброта.
Този път отне известно време, за да получим плащането му, за да достигнем до нашата сметка за Bitcoin. Това е нормално. Биткойн отнема време и сметката понякога е нестабилна. Въпреки това, тъй като той е работил с някои други лоши доставчици преди и е имал неприятен опит, той се отнася към всички като измамник предварително. Това беше просто малък проблем с плащането. Помолих го да ми помогне да се свържа със службата за обслужване на клиенти на Биткойн, защото сметката ни не получи парите си , защото имахме този проблем преди и плащането беше решено от службата за обслужване на клиенти.
Но той няма търпение или не ни даде никакво време и не се доверява на никого. Той смята, че лъжа. както може да се види, че този човек е много емоционално нестабилен. Продължава да ме псува и да ме заплашва, което ме кара да се чувствам стресирана и неудобно, но въпреки това бях спокойна и не се оплаках. В същото време активно се занимавах с проблема вместо него. Преди проблемът да бъде решен, той публикува лоши коментари по мой адрес в бб форум ,Това оказа лошо влияние.
Вече му върнах парите и не искам да си сътруднича с този човек отново. Това е фарс и лош опит. Моля, избягвайте този клиент. само една дума,има много добри и лоши доставчици, както и клиенти.всеки трябва да бъде третиран справедливо и уважаван, Искам само да покажа истинското лице на този проблем и ppl. Не искам да казвам повече за останалото. Сега е безсмислено. Той е направил това, което е искал да направи.
 

Attachments

  • tTV0i2fNOR.png
    tTV0i2fNOR.png
    467.1 KB · Views: 69
  • 2r6s3HeVWF.png
    2r6s3HeVWF.png
    409.2 KB · Views: 64
  • twkYVPHc4E.png
    twkYVPHc4E.png
    423.2 KB · Views: 53
  • punCPHG4KX.png
    punCPHG4KX.png
    250 KB · Views: 66
  • lfmvgwVJTE.png
    lfmvgwVJTE.png
    434.9 KB · Views: 62
  • i3dZaAWsNT.png
    i3dZaAWsNT.png
    313.9 KB · Views: 57

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Къде можете да ми върнете парите?
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
@Lilycao,
нека се опитаме да бъдем честни
Изпратих ти парите и един ден по-късно ми казваш, че не си получил никакви пари, давам ти идентификатора
id на транзакцията и след това ми казваш, че всъщност не можеш да получиш парите.
Какво да си мисля? че не сте получили парите или че имате проблем
с вашата сметка?
Също така ми казвате да се свържа с отдела за поддръжка на клиенти, тогава ви обясних, че парите са в портфейла ви, каква връзка би имала компанията, от която съм изпратил парите, накрая се свързах с тях и те казаха точно това, което ви казах, че парите са при получателя и те нямат нищо общо.
Вие също така лъжете, че сте ми изпратили парите обратно, публикувайте идентификатора на транзакцията, за да видят всички😂😂
, че сте много чувствителни за някой, който измами конев с 2500 usd, ако ми дадете 2500 usd, можете да говорите с мен, както искате, нямам нищо против ..
@HEISENBERG Не получих никакви пари, само блок
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
@HEISENBERG можеш ли да забраниш на lilycao да посещава този форум?
Не разбирам как може да лъже по този начин. Тя каза, че ми е върнала парите.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Тя вече е обозначена като измамница.
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top