Question Легални наркотици?

Kingoffrogs

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 15, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Хей, момчета, просто се чудя какви други легални дроги има, с които още не съм се сблъсквал. По-долу е представен списък на психоактивните вещества, които могат да се притежават или консумират законно в САЩ (или в някои щати).

Семена на Morning Glory/ Hawaiian Baby Woodrose. (отгледани в дивата природа, а не от магазина)

Whip-its.

Изпарения от бензин/разредител за боя.

DXM

Бенадрил.

Кофеин.

Никотин.

Алхохол.

Кратом/трева.

Datura

Кава

Индийско орехче

Ядки Бетел

Мандрагора

Фенибут

Буфотенин чрез близане на жаби

Гъби с псилоцибин

Жълт кантарион

Очевидно много, много, МНОГО лекарства, отпускани с рецепта.

Пропуснах ли нещо?
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
проклети мъже има милион комбинации за легални наркотици просто малки разлики в прекурсора това е всичко
можете да нагласите много научното списание най-вече дори да кажете къде са разликите и какво трябва да промените за по-висока селективност
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
но нищо няма да се промени добрата биологична трева за добър сън или добрият боло кокаин за добър секс просто научете това и спрете да рискувате живота си заради лошо нездравословно опиянение

ако не можеш да спреш, значи си болен, братче, отиди на терапия или ако си млад, остани в училище не прави глупости мъже повечето легални дроги не струват нищо просто вземи ноемал добри наркотици, ако трябва, и си в състояние да имаш добър живот дори и с тях.
и никога не забравяй, че здравият мъж иска 1000 неща, а болният - само 1
 
Top