Question Само за поздрав

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Здравейте заедно,

следя този форум от доста време насам, но само като мълчалив читател, който не е участвал.
Тъй като много ми харесва начинът, по който се е развила тази общност, сега реших да се регистрирам и може би да стана активен член.

Вече имам опит в Синтеза на вещества и бих желал да помагам на другите, а също и да се уча за себе си.

Има една основна тема (предполагам, че е и най-важната), която все още не съм открил в нито една от известните общности, и тя е за безопасността при закупуване на химикали за по-малка нарколаборатория. Също така имам опит в кардирането, така че знам как да създам анонимна банкова сметка, Paypals, пощенски кутии, услуги за препращане на поща, компании и т.н..... Те ще ви помогнат да плащате, а също и да получавате анонимно почти всичко, като го пренасочвате през различни услуги и накрая го получавате напр. чрез фалшива пощенска кутия.

Ако има интерес към тази тема, бих желал да напиша подробно ръководство за това как да получим и използваме фалшива самоличност за нашата цел... ???

regards,
TotalSynthesis
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Здравейте
Възможно е да има, вероятно можете да го публикувате в раздела "Интернет сигурност".
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Бих се радвал да имам това във форума и съм сигурен, че ще бъде от голяма полза за мнозина! Включително и за мен
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Здравейте,

добре, готов съм.
Пълни инструкции как и къде да се сдобием с цифров и/или физически идентификатор, как да го използваме за откриване на онлайн банкова сметка, Paypal, Ebay и т.н... И, разбира се, как да правите поръчки и да ги насочвате през различни адреси и накрая да ги пускате в анонимна пощенска кутия или на място за получаване.

Работя само върху някои малки корекции.
Къде точно да го публикувам?
 

vincent

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 17, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Здравейте
Интересувам се от картотекиране и използване на фалшиви карти за банкови цели, свържете се с мен обратно
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Здравейте :) Нашият приятел не беше онлайн от ноември миналата година.

Не знаем къде се намира към настоящия момент.

При това положение вероятно няма да намерите човек, който да ви помогне с осребряването на пари от фалшиви или откраднати УК. Като цяло картотекирането също е почти мъртво поради 2фа и други защити, които къде се въведоха преди известно време.
Хората, които ви предлагат "работещи" CCs или нещо от тази област, най-вероятно ви измамват.
 

Jonnymarket

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Здравейте там,

Имам нужда от няколко работни бина, които работят днес, повечето от тях не работят в областта на международните плащания.

Искам да правя плащания в Индия и главно в САЩ.

Имате ли някаква идея ?
 
Top