Question Възможно ли е да станете химик в областта на лекарствата откъде да започнете/да научите как да режете правилно

plz1morechance

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, аз съм нов в тази група, искам да започна лаборатория в Калифорния и се чудя дали е възможно амбициозен ученик да направи ампула, мдма, бензо и да се научи как да смесва лекарствата... например имам една пуда алпразолам как да гарантирам, че когато я нарежа на 2 mg блокчета, всяко малко зрънце ще бъде активно има ли начин да смеся съставките на мокро, за да гарантирам, че всяко блокче има 2 mg
 

curiousgeorge

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Вероятно не трябва да публикувате местоположението си...
 

Clark012

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
37
Reaction score
9
Points
8
Само за моите бизнес клиенти, брато. Отдавна съм в бизнеса, така че ще е трудно да говоря с някой хитър, без да знам ахахаха
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Здравейте, съжалявам, че нямам отговор за вас. просто исках да кажа, че съм в същото положение тук. имам признателност към хората, които се стремят да учат, надявам се да постигнете целта си.
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
  1. https://www.lfatabletpresses.com/ready-mix-firmapress (Не е добавка, това просто е нещо, което много хора, които познавам, използват за личните си проекти) това е доста добра комбинация от неща, благодарение на която хапчетата излизат много последователно. Можете да използвате и микрокристална целулоза за по-малко оптимални резултати, но на по-ниска цена. Това би било добре за вашата тестова серия.


  2. Претеглете дадено количество (да речем 50 грама) от сместа и я пресовайте (нарязана, баровете се пресоват с преси за хапчета, а не нарязани), докато не остане нищо
  3. Претеглете всички произведени таблетки и ги разделете на броя на таблетките. Вече знаете колко тежи едно барче и колко се губи в пресата
  4. Сега просто изваждате теглото на активната съставка (т.е. Алп) от теглото на бара
  5. Умножавате по броя на таблетките
  6. Извадете от количеството на началната смес
  7. Вече знаете колко от всяка от тях да сложите в купата си
  8. Използвайте силиконова шпатула, за да разбъркате сместа отстрани на купата
  9. Правете това в продължение на не по-малко от 15 минути
  10. Напълнете сместа и натиснете


И да, наясно съм, че това може да се направи и по-лесно, но аз го направих възможно най-простото умишлено тук.

За да отговоря на останалата част от въпроса ви: Научете се как да извършвате екстракция на ДМТ. След това се научете как да правите сок за вейпинг от Чанга и ДМТ. След като сте направили това, научете се как да направите GHB.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Той попита за това как да научи как да стане химик по лекарствата и тъй като знае много малко, предложих това като начало.
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Започнах с амфориран сулфат, но прекарах много часове в четене на всичко, което можех, за тайната химия
 

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Ако искаш да знаеш как да синтезираш лекарства, започни с книги по органична химия за начинаещи, учи, отколкото да учиш повече, и ще знаеш всичко, което ти е необходимо, чети bbgate, говори с по-опитни химици, чети други форуми и reddit, може би rhodium archive на erowid, но внимавай с тези синтези, поставени там
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Chem.Libretexts.Org разполага с безплатен курс, който можете да преминете със собствено темпо. Провеждането на курса запълва много пропуски, които ще имате само от анализа на лекарствените реакции.
 

Jos

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Една таблетка от 2 mg тегло 0,27 mg бра
 

Jos

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Здравейте имам e въпрос имам 1 кг bmk 5449-7-1 прах как мога да направя p2p от него някой ще ми помогне моля? Благодаря
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Използвайте функцията за търсене във форума, не е толкова трудно, колкото изглежда
 

Jos

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Въпрос мога ли да си направя e refluxcondser сам, така че да, как мога да го направя Благодаря вече
 
Top