Question определяне на смес за рязане на кокаин

searchingofamix

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, може ли някой да ми помогне да идентифицирам 5 различни вещества, които имам за смесване на кокаин
моят доставчик така и не ми каза какво е това и сега го няма
Благодаря ви
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
От какво изхождаме, няма никакви снимки или описания. Няма нищо. Сред 5-те най-често срещани фалшификати в кокаина са: 1;
-Борна киселина. Тя би била перлена и бяла
-кофеин. Предполагам, че е горчив и бял
-фенацетин. Дори не си спомням какво е това, но знам, че съм виждал, че е често срещано. Намира се в кокаина.
- Бензокаин, лидокаин, тетракаин ЕКТ, прави устата ви безчувствена. Хората си мислят, че по това наподобява кокаина, но хората, които са запознати, знаят, че на кокаина му трябват 30 секунди, за да изтръпне устата ви, а тези локални анестетици действат за около 10-15 секунди
-Парацетамол , друго име на ацетаминофен, например Тиленол. Единственото, което мога да кажа, е, че съм го виждал да се съобщава 100 пъти в анализите.
-левамизол. Средство за обезпаразитяване на коне. Разгражда се до аминорекс и амфетамин, 2 стимуланта. Може да причини гангрена на ушите и краката ви и да ви прецака ужасно.
-метамфетамин. Тук е често срещано явление, когато някой каже, че има много добър кокаин, това означава, че в него има метамфетамин. Те не се чудят защо няма еуфория, а ги опиянява за 6 часа. Хората тук са глупави.

Отнасяйте се с хората така, както бихте искали да се отнасят с вас, и не слагайте нищо от тези неща там. Просто взимайте сумата, която искате да изкарате, за най-добрия продукт, който можете. Предпочитам да платя 200 долара/г за добър кокаин, отколкото 70 долара/г за боклук с 5 или повече вида отпадъци в него. Така би направил и всеки друг.
 
Top