Question Опитвах се да си спомня готвач на кроасан. Смятам, че го имам правилно, може ли някой да помогне?

chewie12321

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 25, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Добре, мина известно време, откакто преминах през всички тези знания, но аз съм тук и се уверявам, че имам подробни реце[t correct s назад в деня аз dabled в производството на някои неща и този, който аз научих добре е meth аз научих anhidris амония дрога червено ад черно и други студено готвя един, че аз бях просто ще се опитам за простото лице на confence на не трябва да отидете на дилър и да получите нищо просто да се грижи за моите навици и това е, но аз заседна на detais.

1 унция NitroMethane GaI
2 Хмел номер 9 за синьо оръжие 7 унции
3 пръчки за заваряване оранжеви накрайници за ник
4 ? мисля, че има активиран чаркол, но не съм сигурен
5 плътно залепяне на капака готвя на висока температура в продължение на 12 часа и след това го оставям да седи и да се охлади в продължение на 12 часа

Когато е готово, има два слоя, единият е горният слой, който е целият метамфетамин и трябва да се отреже от дъното, изхвърлете долния слой и се уверете, че няма да попадне в кристала ви, айерът може да бъде отровен.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
😄 Не, човече, това ми звучи като рецепта за стрингова дрога, все пак мисля, че дрогата на осите има по-голям ефект🫣, изненадан съм, че не е била открита по-рано. Ти си навън и си ударил гнездо на оси, а те са ядосани! Все пак се справяш, бъгбазер, спрей за оси, малко кръстосан огънһттр://.....
Само за да съм сигурен, не, това не прави нищо. Може би дупка в портфейла ви
Всъщност, това са много нитрати, може да е изключително енергийна реакция.😬
Не, кой би си помислил, синьото на оръжията е селитра. Гадната сол Петър е полезна аф.
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ето някои от съставките на Hoppe's No. 9 Gun Bore Cleaner (Почистващо средство за отвори на пистолети):
Изобутан: 1000 ppm
Керосин: 800 ppm
Етанол: 100 mg/m³
Олеинова киселина: 1000 ppm
Цитронелал: 100 ppm
Амониев хидроксид: По-малко от 1%
(R)-p-mentha-1,8-diene: По-малко от 1%
1,8-цинеол: По-малко от 1 %
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Напълно рецептата за дрога от низ от затворническа къща. Доста е смешно, когато всички "добри стари момчета" от южната част на страната идват и излежават присъда в североизточната част на страната, всички те разказват как са крале на метамфетамини от мотористка банда. Спомням си, че в началото на 20-те ми години един мой съкилийник от Флорида ми разказваше, че "правел и продавал килограми метамфетамин" по прословутата технология "стринг допинг". Сигурно все още имам някъде записана тази техника с точните подробности и пропорции. Това беше първият път, когато го чух.. През годините съм чувал различни варианти от няколко различни хора, но общата идея е една и съща. Като знам това, което знам сега, е доста смешно, когато хората се опитват да ми разказват за него, сякаш знаят нещо, което никой друг не знае - сякаш имат този коз в дупката, който могат да извадят и да направят състояние с него всеки път, когато имат нужда да дойдат. Просто трябва да изчакам един месец, докато аквариумът, който зарових, пълен с филтърен въглен и пистолетна синева, реагира и по всички струни израсне лед. ... Или беше 12 часа? След "готвене на висока температура" в продължение на 12 часа... хммм... каквото и даһттр://.... да започне да расте някой ден...
Така или иначе, ще пея "We're in the money..." за нула време...
 
Top