Question Имам нужда от помощ относно криптоплащането

gaetano99

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Здравейте BB!
Търся някой, който разбира от протокол за анонимно плащане с вальор XMR, защото искам да поръчам нещо от този сайт и не съм сигурна дали разбирам всичко по въпроса.
Ще се радвам, ако някой ми предложи някакви отговори в pm.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Защо хората настояват за отговорите на въпросите си в PM?

Изложете въпроса си и ще има отговор, който всеки може да види, това се нарича споделяне.

В противен случай един и същ въпрос само ще се повтаря непрекъснато.
 

gaetano99

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Добре, ще ми дадете ли отговори тук?
 
View previous replies…

gaetano99

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Хаха добре, приятелю, благодаря за помощта.

И така, искам първо да купя BTC и след това да го обменя за XMR. Мисля, че това е най-безопасният начин да се направи "непроследима сделка".
Първо бих искал да попитам, какъв сайт (портфейл) ще трябва да избера за закупуване на BTC и кой тип плащане (ако това има значение).
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Какъв портфейл ще използвате, зависи от вас.
Инсталирайте графичния интерфейс на Monero с пълен възел на локалната си машина.
Можете да закупите BTC от ВСЯКА ФИАТ (валута USD,GBP и т.н.) борса (като Kraken, Binance и т.н. - това са сайтове KYC [know your customer], които изискват от вас да предоставите доказателство за самоличност]), да прехвърлите тези BTC в свой собствен локално хостван личен портфейл (Electrum на Mac или Bitcoin Core на PC?). Оттам можете да използвате TOR Browser, за да отидете на един от многото сайтове за анонимен обмен (като changenow.io). Отидете и обменете вашите BTC за XMR и поискайте XMR да бъде прехвърлен във вашия портфейл Monero GUI.
След това се надяваме, че използвате Tails или Kodashi и имате Feather Wallet на тях. Прехвърлете XMR от Monero GUI в портфейла Fether Wallet и направете покупката си оттам.
Това означава, че вашата покупка на проследими BTC от FIAT вече не е свързана по никакъв видим начин с вашата покупка на XMR.
 

gaetano99

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Много ви благодаря за тази информация!
Мога ли да направя почти толкова сигурна покупка, ако ще го правя от телефона.
Ако мога, кои портфейли и борси препоръчвате за андроид?
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Не можете да го направите. Не използвайте мобилния си телефон за това. Смятайте, че мобилният ви телефон вече е компрометиран.
 
Top